Dziś rozpocznie się losowanie finałowe mężczyzn w Betclic Bordeaux P2 i zakończy się losowanie kwalifikacji w pierwszej porannej rotacji.

Poniedziałek nie uśmiechnął się do Francuzów podczas kwalifikacji, z oceną 0/5 dla francuskich graczy w ciągu poprzedni. Dlatego nie będzie Francuzi Dzisiaj. Aby zobaczyć ich przy pracy, trzeba będzie poczekać na środowe wejście Alix Collombon, Thomasa Leygue, Bastiena Blanqué, Dylana Guicharda, Carli Touly i Jessiki Ginier! Sławny "Dzień Francuski" jak wspomniano Jean-Thomas Peyrou.

Ale uważajcie, we wtorek nadal odbędą się ważne mecze, będziemy mogli w szczególności śledzić szok dnia: Tino Libaaka / Leo Augsburgera contre Javi Leal/Lucas Campagnolo. Spotkanie między Javi Rico / JuanLu Esbri et Lucho Capra / Alex Chozas (TS8) również wygląda interesująco.

W programie:

Jednak przed rozpoczęciem losowania głównego prześledzimy ostatnią rundę kwalifikacji z włączoną transmisją toru centralnego Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.