Po wielkim zwycięstwie Gemmy Triay i Claudii FernandezNadeszła kolej mężczyzn, aby po raz ostatni wejść na centralny tor Arkea Arena. Mecz outsiderami między Momo Gonzalez / Alex Ruiz (TS3) i Coki Nieto / Jon Sanz (ST5).

Nie ma tak naprawdę nie pasowało w finale mężczyzn. W niektórych momentach wydawało się, że Alex Ruiz i Momo Gonzalez nie uczestniczą w debatach. W końcu to sprawia 6/1 6/4 dla Coki Nieto i Jona Sanza.

Ekspres Nieto/Sanz

30 minut wystarczyły, aby Jon Sanz i Coki Nieto zakończyli pierwszego seta, przy wsparciu a Alex Ruiz całkowicie wypadł z gry który popełnił wiele błędów, w tym 7 bezpośrednich. Oczywiście, z przeciwną drużyną, która jest znacznie bardziej regularna i agresywna (7 zdobywanie punktów dla Sanza, 3 dla Coki), znajduje to odzwierciedlenie w partyturze.

Gry były kontynuowane zatrważającą prędkość i pomimo lekkiego wybuchu dumy ze strony Momo Gonzaleza i Alexa Ruiza, którzy zrobili przerwę, rachunek na koniec tego seta jest ciężki: 6 / 1.

Wszystko idzie dobrze dla Nieto/Sanza

Mecz i tak zakończył się dla Alexa Ruiza i Momo Gonzaleza, którzy odzyskali równowagę na początku drugiej rundy. Wreszcie, wygrali swój pierwszy gem serwisowy po przegranej trzech (z trzech) w pierwszej rundzie…

Jednakże, Momo Gonzalez i Alex Ruiz nigdy nie osiągnęli swojego najlepszego poziomu. Jeżeli w tym secie utrzymał swoje zobowiązania, to w najgorszym momencie poddał się przy 4/4, dając szansę Nieto/Sanzowi na zagrywkę.

Nawet jeśli Nieto / Sanzowi nie było łatwo zakończyć to spotkanie, udało im się to osiągnąć na koniec dobrze poprowadzonego meczu.

Statystyki Finale Bordeaux P2

Źródło: Padel inteligencja.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.