Wielki dzień przed nami we wtorek w Gironde, wraz z zakończeniem kwalifikacji kobiet i rozpoczęciem losowania głównego mężczyzn w Betclic Premier Padel Bordeaux P2!

Jak zobaczycie w poniższym programie, dzisiaj na Arkéa Arenie rozegranych zostanie aż czternaście meczów. Dobra wiadomość jest taka, że ​​znaczną jego część będziesz mógł śledzić!

W programie brak Francuza, ale wciąż wiele ciekawych meczów, w tym bardzo atrakcyjny mecz Leal/Campagnolo vs Augsburger/Libaak. Podążymy także za pierwszym z lewej strony Lucasa Bergaminiego, który tworzy prowizoryczną parę z Pablo Cardoną i będzie próbował uciec z pułapki Oria/Sagera!

Kwalifikacje (tor centralny, od godz. 10) rozgrywane są na ul Padel Magiczny telewizor za pośrednictwem poniższego linku:

Transmisja pierwszej rundy będzie transmitowana na kanale YouTube FIP od godziny 13:00 pod poniższymi linkami:

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !