To jest oficjalneThe World Padel Tour wyląduje w Belgii, od 3 do 8 maja 2022 r. w wyjątkowej scenerii Gare Maritime de Tour & Taxis w Brukseli. Według organizatorów spodziewanych jest 50 000 osób!

Bruksela Padel Otwarte wpt 2022

Po raz pierwszy w historii w utajnionym miejscu zostanie zorganizowany Open. To perełka architektury. 15 000m2 w centrum Brukseli, całkowicie odrestaurowany. To tak, jakbyś organizował turniej w Grand Palais w Paryżu. Dlatego mówimy, że będzie to najpiękniejsze wydarzenie halowe na świecie".wyjaśnia Vincent Laureyssens, przewodniczący komitetu organizacyjnego tego World Padel Tour Bruksela Padel Open.

„Oczekujemy co najmniej 50 000 osób, 3 VIP-ów. Finały będą transmitowane w 000 krajach. Będziemy mieli bardzo ładną wioskę dla wystawców.”kontynuuje.

W związku z tym na ten turniej będą dostępne dwa rodzaje biletów: klasyczne bilety wstępu na kort centralny oraz bilety uprawniające do wstępu na dodatkowe korty i do wioski.

Tour & Taxi Bruksela WPT 2022

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.