Benjamin Tison wykonana świetny mecz. Na premierę francuskiego gracza w tabeli World Padel TourBen nie był onieśmielony. Rozegrał swoją grę i doprowadził świat do poziomu padel Francuski. Jej reakcja opuszczenie boiska.

Mecz

„Jestem rozczarowany, że przegrałem. Jest rozgrywany na drobnych szczegółach. Tor był bardzo powolny, a mój partner był zmęczony, dużo lobowali. Fizycznie było ciężko, wygraliśmy 5 gier ”.

„Byłem całkiem dobry. W pierwszym meczu drugiego popełniłem dwa błędy. Udało mi się ingerować Alex Ruiz w pierwszym zestawie z moimi siatkami i zwodami. Zrobiłem dwa lub trzy przecznice albo brawo na trybunach, więc jestem szczęśliwy. To sprawia, że ​​chcesz wrócić na tej centralnej. Bardzo się cieszę, że możemy grać na tym poziomie.”

„Punkty, które widzę w telewizji”

 „Działa bardzo dobrze z Teo, bardzo się cieszymy, że możemy być razem. Miałem duży turniej i Teo dobrze mnie śledził. Mam wrażenie, żejesteśmy na swoim miejscu. Proponuję inny styl gry, ale taki, który działa całkiem dobrze. Powierzchnia jest świetna, to po prostu szczęście ”.

„Powtarzając to kilka razy, musisz pracować fizycznie, aby wygrać 5 gier. Miejmy nadzieję, że szybko przejdziemy do poprzednich, aby mieć tylko 3 gry do rozegrania. Mam nadzieję, że wrócę do tego.”

"To było raczył z wyjściami, amortyzacjami. Jestem szczęśliwy, bo w locie, Zdobyłem prawie wszystkie punkty. Są potworni w odruchach. Zrobiliśmy punkty, które widzę w telewizji. Świetnie się bawiłem, ale jednocześnie jestem konkurent Zdenerwowałem się więc na krześle, widząc, że tracimy na drobnych szczegółach, puntos de oro. Małe błędy braku doświadczenia ”. 

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.