Mieliśmy okazję przetestować niesamowicie wygodną rakietę high-end: Cartri Cannon 720, ręcznie robioną w Hiszpanii.

La Małopolska 720 to wysokiej klasy pala, w kształcie lekkiej kropli wody (365g za przesłany do nas model).

Pierwsze wrażenia

Od pierwszego spojrzenia rakieta robi na Tobie wrażenie wszystko po prostu wspaniałe. Błyszcząca czarno-złota farba, widoczne karbonowe kwadraty, naprawdę można powiedzieć, że rzuca! Pala jest wyjątkowo dobrze wyważona, co oznacza, że ​​od początku mamy do czynienia z wszechstronny model.

Jak zawsze z Cartri mamy do czynienia szczególnie schludne wykończeniaw tym wyjątkowo wygodny, wyściełany pasek na nadgarstek. Marka sprzedaje siłę swoich ręcznie wykonanych modeli w Hiszpanii i wyraźnie to czujesz dzięki temu Cannon 720.

W obronie

To jest dla nas mocna strona tej pali. Będzie bardzo zwrotny i zapewni doskonałą wydajność beli zdecydowanie twoim sprzymierzeńcem przy podawaniu trudnych piłek. Jego neutralna równowaga i bardzo wygodna pianka o podwójnej gęstości oznaczają, że możesz odkładać piłki z powrotem na żywo z dużą jakością, zarówno w lobie, jak i do gry w dół.

To będzie pala wysoko cenione przez graczy lubiących blokować, graj wolejami lobów i lubię czuć kontrolę w przejściu do obrony przed atakiem. Plik naprawdę bardzo szeroki słodki punkt oferuje dużo tolerancji, co jest szczególnie odczuwalne w zamian.

Na wysokich piłkach

Jeśli jesteś wielkim zgniataczem poszukującym maksymalnej mocy, to z pewnością nie jest to najciekawszy pala do wyboru, zwłaszcza ze względu na jej wyważenie. Jednak to Cannon 720 pozostaje mimo wszystko bardzo przyjemny na Bandejach i działał smash, gdzie dobre wyjście z kulki pozwoli Ci znaleźć długość bez wysiłku.

Obecność węgla 6k po bokach da Ci trochę doładowania, gdy skończysz, ale przede wszystkim fakt, że w ramie znajduje się również włókno szklane sprawia, że pochłanianie drgań jest imponujące, co będzie bardzo przydatne, jeśli masz skłonność do bólu łokcia.

W locie

W locie Cannon 720 radzi sobie bardzo dobrze. Błyszcząca gładka farba w połączeniu z karbonem na twarzach pozwala na to dać piłce dużą prędkość w atakuprzy zachowaniu doskonałej kontroli. Na blokach duży sweet spot i pianka o podwójnej gęstości sprawiają, że nigdy nie gra się bronią ręczną.

na zakończenie

Podsumowując, jest to bardzo dobrze wyważona pala, bardziej przeznaczona dla prawicowych graczy, którzy są gotowi poświęcić trochę mocy dla większej kontroli i komfortu. Jest wszechstronny i cieszący się bardzo przyjemnym dotykiem bardzo uspokajający we wszystkich fazach gry. Z pewnością dlatego została wybrana przez Adrian ronco, gracz z World Padel Tour, który ewoluuje po prawej stronie i który jest prawdziwym metronomem.

W każdym razie rzadko zdarza się znaleźć pala oferującą wysokiej klasy usługi, takie jak ta z rozszerzeniem również świetny słodki punkt. To działo 720 powinno spodobać się wielu graczom na wszystkich poziomach umiejętności. Zabezpieczenie ramy przed zarysowaniami obiecuje wielka długowieczność, więc powinieneś być w stanie go przechowywać przez długi czas.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!