Nowa seria Platinium firmy Cartri które niedawno Wam zaprezentowaliśmy, składa się z 4 rakiet, w tym bardzo efektownej Volcano 2!

Wulkan Cartri 2021

Dzięki całkowicie nietypowemu kształtowi nowy Cartri Volcano 2 nie pozostawia nikogo obojętnym. Trzeba powiedzieć, że estetyka jest szczególnie udana: mamy do czynienia z prawdziwym klejnotem! Czarno-pomarańczowy kolor wyraźnie przypomina lawę wydobywającą się z wulkanu! W filmie jest jeszcze piękniej.

 

„Uwolnij wściekłość ziemi” jest tym, co będziesz w stanie z tym zrobić pala najwyższej jakości. Wykonany ręcznie w Hiszpanii Cartri Volcano 2 zawiera najlepsze technologie dostępne na rynku, aby zapewnić Ci doznania, których wcześniej nie doświadczyłeś.

Une bardzo specjalna forma hybrydowa, który obiecuje zwrotność, kontrolę i moc. Wewnątrz znajduje się plik mieszanka pianki FOAM i czarnej pianki EVA (Po 2 warstwy każdego), dla idealnego połączenia komfortu, uwalniania piłki, precyzji i pochłaniania wibracji.

Ramka jest w środku 6k Kevlar Carbon, dla wielkiej solidności, a twarze są złożonejedna warstwa włókna szklanego i dwie warstwy węgla, z których ostatni pochodzi z 12k dwuosiowy pokryte powierzchnią 3D! Wystarczająco dużo, aby zapewnić Ci moc podczas uderzenia, maksymalne obroty i doskonały opór w czasie!

Vocano 2 Cartri pala

Zrozumiesz, ten nowy Cartri Volcano 2 to prawdziwy klejnot technologii, który zachwyci graczy padel najbardziej wymagający, przynoszący im doznania, jakich jeszcze nie było!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !