Cartri oferuje nie tylko bardzo wysokiej klasy rakiety, ale także wysokiej jakości tekstylia mężczyzna, kobieta i dzieckow bardzo przystępnych cenach.

Mówiliśmy ci o tym niedawno, na długo przed wejściem na padel, Cartri już robił wysokiej klasy skarpety sportowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie tekstyliów marka oferuje odzież i skarpety zaprojektowane specjalnie do treningu padla, w bardzo przystępnych cenach.

Dla mężczyzn

T-shirty, koszulki polo i szorty z miękkiego i oddychającego materiału technicznego, a także bluzy i spodnie do biegania, Cartri oferuje ubrania, które ewoluują na stoku i poza nim. Każdy znajdzie coś dla siebie: mała antologia.

Nie zapominając o kolekcji brazylijskiej drużyny padel!

Dla kobiet

Również kobiety są serwowane, w szczególności dzięki nowej kolekcji CoCoSublime Made in Spain. Sukienki, spódnice, topy, ale także szorty, spodnie do biegania, a nawet legginsy, znowu jest wszystko, czego potrzebujesz!

skarpety

Uznana marka skarpet, Cartri oczywiście oferuje wszystkie rodzaje skarpet dla mężczyzn, kobiet, a także dla dzieci. Niezależnie od tego, czy je lubisz, wysokie, niskie, czarne, białe czy kolorowe, na pewno znajdziesz dla siebie parę!

Dzieci

Cartri sponsoruje wiele dzieci w całej Hiszpanii, więc wiele modeli z kolekcji dla dorosłych jest również dostępnych w rozmiarach dziecięcych, więc możesz mieć taki sam strój jak Twoje maluchy!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!