W zeszłą niedzielę klub  Kort tenisowy Chestnut Grove Padel , zlokalizowany w Rueil-Malmaison, był gospodarzem turnieju  Samiec P500  łącząc kilku zawodników, którzy znajdują się w pierwszej setce francuskiej czołówki. W środowisku sportowym słynącym z jakości swoich obiektów, para, którą utworzyli  Dimitri Contout i Philémon Raichman  wygrał po doskonałej grze, zwłaszcza po świetnym występie w ćwierćfinale przeciwko braciom Mitjana, znanym postaciom na szczeblu regionalnym.

W finale potwierdzili swoją formę dnia w starciu z duetem  Rayan El Jamai / Maxime Moreau .

Podium uzupełnia para  Frédéric Heitz / Aurélien Lescallier .

Ten turniej potwierdza dynamikę  Gaj kasztanowy , która rozwija się wokół padla, z nowoczesnymi kortami, zalesionym otoczeniem i silną chęcią oferowania regularnych, wysokiej jakości zawodów.

Następne spotkanie zaplanowano na  Piątek, 1 sierpnia , Z  P500 Mężczyźni  i  P500 Kobiety  zorganizowane w klubie  zalesione wzgórze , kolejny ważny gracz na rynku padla w regionie paryskim.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrył padla w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od tego czasu Padel stał się częścią jego życia. Często można go zobaczyć podczas tournee po Francji, gdzie relacjonuje najważniejsze francuskie wydarzenia związane z padelem.