Wywiad podczas 4. edycja du Cupra Padel Point Tour, Corentin Monreve został mianowany dyrektorem centrum PadelZastrzelił Saint-Etienne miesiąc temu. W programie: debiut reżyserski, pierwszy związek z padel, jego kariera jako zawodnika itp.

„Dyscyplina, która zawsze mnie pociągała”

Padel Magazine : Jaki jest twój związek z padel ? Jak odkryłeś tę dyscyplinę?

Corentin Monreve: „Pracuję w tym sporcie od około 5 lat. Zaczęłam od grupy 4Padel w której odpowiadałem za kilka ośrodków: Limoges, Orlean… To dyscyplina, która zawsze mnie pociągała i w której chciałem kontynuować. Dlatego dołączyłem do zespołu PadelStrzał. “

Padel Magazine : Przewidziałeś moje następne pytanie, bo miałem cię zapytać, jak oceniasz swoje pierwsze kroki w PadelStrzał? Jaka jest twoja obecna obserwacja ośrodka i grupy?

Corentin Monreve : ” To grupa w pełnej dynamice, panuje znakomita atmosfera. Jesteśmy w dobrych warunkach, aby we wszystkim odnieść sukces. Myślę, że PadelShot ma przed sobą naprawdę ogromną przyszłość, jest wszystko, by znów odnieść sukces. “

PadelStrzał będzie większy

Padel Magazine : Jest PadelZastrzelony Saint-Etienne, PadelShot Caen.. czy myślisz, że grupa mogłaby się dalej rozwijać i być eksportowana do innych miast we Francji?

Corentin Monreve : „To jest nawet zaplanowane! Nie zamierzam tego oficjalnie ogłaszać, ale już wkrótce planowane są otwarcia w kilku miastach Francji. PadelShot ma na celu stać się jednym z liderów rynku w padel. W każdym razie wszystko jest na dobrej drodze, aby tak się stało”.

Padel Magazine : Jako kierownik ośrodka Saint-Étienne, jak widzisz rozwój wydarzeń? Czy czujesz, że istnieje pewien zapał do? padel w dorzeczu Rodan-Alpy i to PadelShot Saint-Étienne może stać się jednym z pionierów padel w tym regionie ?

Corentin Monreve : " Pewnie. Mamy plany, a nawet zostało to nagrane, aby rozwinąć (w centrum Saint-Étienne). Korzystamy z już bardzo dużej powierzchni, będziemy jeszcze bardziej zwiększać ilość boisk, obecna jest pula graczy. Teraz musimy nakłonić dzieci, kobiety, do dalszego urozmaicenia tej klienteli. “

Padel Magazine : Czy jako gracz grasz na co dzień w turniejach? Czy starasz się doskonalić swoją kondycję i dlaczego nie zostać (śmiech) czołowym francuskim graczem?

Corentin Monreve : „Dlaczego nie (śmiech)! Nie, na razie pozostaniemy pokorni. przejąłem padelZrobiłem sobie małą przerwę, ale tak, wznowiłem i zrobiłem swój pierwszy turniej, P25, który wygrałem dziś rano. To dobry znak, że nadal będę ciężko grał, bo przede wszystkim kocham ten sport!”

„To ogromne, co Cupra i Padel-Point zdołać zrobić..."

Padel Magazine : Cupra Padel-Point Tour osiadł w Saint-Étienne, co myślisz o tym torze?

Corentin Monreve : „Myślę, że wiele marek powinno czerpać z tego inspirację. Po raz kolejny ogromne jest to, co Cupra i Padel-Point udaje nam się dziś zrobić z Wilsonem i innymi markami obecnymi w świecie padel […] mieszają zarówno świat amatorski, jak i dzieci… naprawdę różnią grupę docelową. Po raz kolejny naprawdę musisz czerpać z tego inspirację, są wysokiej jakości obiekty i zespoły. Wszystko jest na miejscu, aby w każdym razie był to obwód referencyjny we Francji. “

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.