DNA SPORTS w Châlons-en-Champagne to kompleks sportowy, który oferuje padel od 4 lat. Aktywny i przyjazny klub zarządzany przez Christophe'a i Stephana, którzy chcą jak najszybciej wznowić normalną działalność po tym niespotykanym kryzysie.

Bądź w kontakcie z padem

Naszym pierwszym życzeniem jest ponowne otwarcie kompleksu, oczywiście z poszanowaniem norm sanitarnych. Kiedy widzimy bulgotanie, które jest na stronie Padel Magazine i sieci społecznościowe, pozwala ci być na bieżąco z ewolucją padla we Francji, ale także z mentalnościami, które bardzo ewoluują.

Oczywiste jest, że po koronawirycie prywatnym pojawią się koronawirusy. Przypadek do naśladowania, ale pozostajemy bardzo pozytywni.

Mistrzostwa Padel

Dlatego podczas tego kryzysu utrzymywaliśmy kontakt ze światem Padel. Mamy nadzieję, że uda nam się jak najszybciej wznowić nasze mistrzostwa w Padel. Mieliśmy 12 zespołów.

Jeśli chodzi o zatwierdzone turnieje, zaplanowano, że nasz pierwszy P100 odbędzie się 15 marca. Oczywiste anulowanie. Wrócimy silniejsi w tym turnieju z nadchodzącą datą.

Etap Head Padel Open został zaplanowany na 2020 rok. Na razie brak wiadomości, ale wyobrażamy sobie, że na czerwcowym etapie może to być skomplikowane. Mamy nadzieję, że będziemy mogli wrócić do naszych graczy z dobrymi wiadomościami.

Nauczanie Padel

Wkrótce będziemy także oferować szkołę padel w centrum. W tej chwili nic nie zostało jeszcze ostatecznie potwierdzone. Przepisy, aby nie zmieniać we Francji, nie zawsze są bardzo proste i nie dostosowują się do życia centrum takiego jak nasze.

Ale wiele się zmienia i mamy wrażenie, że FFT zmierza, aby w końcu umożliwić nam zdobycie dyplomu padel w przyszłym roku. Jeśli to się zmaterializuje, będzie to bardzo dobra wiadomość dla świata Padel, który wiele oczekuje.

To nawet odblokuje skomplikowane sytuacje w klubach Padel. Ponieważ chcemy dokładnie zagrać w tę grę i zaoferować nowym praktykom lekcje padla.

Partnerstwo z Tennis Club Saint Martin

Klub zawsze był bardzo otwarty na zewnątrz. Nadal rozwijamy współpracę z Tennis Club Saint Martin, który chce nabyć odkryty kort do padla. Wiemy, że relacje mogą być trudne do osiągnięcia, ale zdrowy rozsądek oznacza, że ​​każdy może zyskać ... kluby sportowe, zawodników i podatników.

FFT zaczyna słuchać prywatnego

FFT z pewnością miało dużo pracy podczas tego kryzysu. Ocena: wyraźnie uprzywilejowana tenis stołowy. Wstyd dla Federacji, która musi zachowywać się tak samo, jak wszystkie swoje sporty.

Podczas uwięzienia dużo się poruszaliśmy w sieci… Wygląda na to, że ostatecznie się opłaciło. Widzimy wreszcie ruch FFT! to jest Dawid przeciwko Goliatowi, mam nadzieję, że zrobiłem różnicę, nawet jeśli pozostaniemy małym kompleksem.

Odgrywamy naszą rolę dokładnie w promocji padla. Pierwszym beneficjentem jest FFT. Powinna nas wspierać bez wątpienia. Na razie jest chwiejny. Nic dziwnego, że kluby szykują się przeciwko FFT. Musi słuchać ludzi, którzy codziennie pracują w tym środowisku.

FFT musi zrozumieć, że w tej chwili nie otrzymujemy prawie żadnych informacji zwrotnych. Dlatego musimy podziękować naszym wierzycielom, którzy nas wspierają.

Inna współpraca DNA Sports

Staramy się kontynuować rozwój padel w wielu partnerstwach.

Na przykład partnerstwo zostało utworzone tuż przed zamknięciem z Intersport, który jest również partnerem FFT.

Mieliśmy też współpracować z Sarry TC za pośrednictwem Adriana Collarda.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli zrestartować maszynę, gdy kryzys będzie za nami.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.