APT numer jeden Padel Wieża miała gorąco ostatniej nocy. Rzeczywiście, Franco Dal Bianco i Maximiliano Arce musieli przejść przez bardzo skomplikowaną pierwszą rundę przeciwko dobrze ugruntowanej parze na torze, Argentyńczykom Santiago Frugoni / Matias Del Moral.

To było trudne, ale to wciąż zwycięski powrót do rywalizacji dla tych, którzy dominują na torze!

Franco i Max wracają po nas na swój mecz.

„Kontuzja już za nami”

„Dla nas to będzie skomplikowane. Po pierwsze dlatego, że był to powrót na tory po przymusowym zwolnieniu po kontuzji. A potem, oczywiście w pierwszej rundzie, musieliśmy grać z przeciwnikami, których znamy i którzy grają bardzo dobrze.

Więc nie ma czasu na start, mecz będzie bardzo trudny i tak się stało.

Wygranie tego typu meczu jest bardzo motywujące. To pozwala nam natychmiast dotrzeć do sedna sprawy i zyskać pewność siebie przed konfrontacją z Maximiliano Sánchezem i Juanem Ignacio De Pascual (zaplanowaną na ten piątek o 20:30).”

Santiago Frugoni zmęczony apt padel wycieczka
Santiago Frugoni wyczerpany walką z n1 APT Padel Wycieczka

„Zapałki obosieczne”zwycięstwo franco del Blanco

„Są to gry obosieczne, bo nie można powiedzieć, że graliśmy na naszym najlepszym poziomie, zwiększa motywację do dojścia do końca.

Naszym celem jest pójście na całość, ale przy obecnej broni i trudnej konkurencji wygląda to na skomplikowane.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.