Minął rok od narodzin przygody ViaPadel. W rękach Davida Mateo ten obwód padla nadal tworzy zwolenników i nie jest gotowy do zatrzymania.

Podczas pierwszego P500 roku na stronie Mas Tennis Clubw Perpignan David Mateo opowiada nam o swoim dziecku, ViaPadel dzięki dziennikarzom Celia Henry et Julien Bondia.

ViaPadel to tor, który w tej chwili koncentruje się na departamencie Pyrénées Orientales. Kilka turniejów w różnych klubach, P250, P500, a następnie Mistrz na koniec sezonu, aby koronować wielkich mistrzów.

Rok 2020 zaczyna się dobrze, ponieważ ten obwód ma teraz nowego partnera, Babolat.

Puchar ViaPadel

Od maja w hali klubowej, ViaPadel Cup, rozpocznie się nowy format zawodów. Nowy sposób podejścia do zawodów, ponieważ będą to drużyny, z noclegiem w pięknym hotelu.

Puchar ViaPadel odbędzie się w dniach 1–3 maja w Lloret de Mar w Hiszpanii. Prywatny klub kryty i 3 kategorie oferowane, aby każdy mógł spędzić przyjemny pobyt.

Zespoły

Każda drużyna musi składać się z 3 mężczyzn i 1 kobiety. 3 oferowane kategorie.

  • ELITE: waga drużyny większa niż 400
  • POTWIERDZONY: waga drużyny powyżej 1000 i zabronione w pierwszej 200
  • POŚREDNI: waga drużyny powyżej 3000 i zabronione w pierwszej 400

Kategorie z maksymalnie 8 drużynami, nie zwlekaj z rejestracją. Termin rejestracji 15 marca.

Célia Henry była kąpana w padelu od czasów, gdy była małą dziewczynką. Fotograf, dziennikarz, kamerzysta Célia wie, jak zrobić wszystko, i daje nam nowe, profesjonalne spojrzenie na padel.