David Mateo de la Viapadel Cup oferuje szalony weekend w Akademii Rafaela Nadala w Palma de Mallorca pod koniec września. Mówi nam.

„Rafa Nadal, jedyny tenisista, którego oglądam”

„Dwa lub trzy miesiące temu odebrałem telefon od Nicolasa Zambona, przedsiębiorcy, którego poznałem dwadzieścia lat temu, kiedy miał kompleks futsalu. Jest niezwykle miłą i kompetentną osobą. Kiedy do mnie zadzwonił i powiedział, że ma dla mnie projekt do zaprezentowania, oczywiście zgodziłam się, bo wiedziałam, że to człowiek godny zaufania. Ale w tamtej chwili nie wiedziałam, dlaczego chciał się ze mną spotkać. Podejrzewałem, że to dla padel ale hej, może chciał porozmawiać o PSG (śmiech).

Przyszło spotkanie i przedstawił mnie Pauline Sanchez, której w ogóle nie znałem. Jednak im bardziej trwało spotkanie, tym bardziej zdawałem sobie sprawę, że była tak samo „solidna” jak Nico. Poza tym, jeśli Nico z kimś współpracuje, to dlatego, że jest koniecznie kompetentny, nigdy się nie myli!

Pauline jest francuską agentką Akademii Rafaela Nadala, co jest niesamowite, ponieważ jest jedyną tenisistką, którą obserwuję!”

Do zobaczenia we wrześniu w Akademii Rafaela Nadala!

Naprawdę spodobała im się koncepcja Viapadel Cup i poprosił mnie, abym zrobił prawie to samo, ale oczywiście jakość centrum sprawia, że ​​rzeczy są bardziej „klasyczne”, ale też droższe.

Zatem od czwartku 26 września do niedzieli 29 września 2024 r. przyjedź do Akademii Rafaela Nadala na wspaniały weekend z:

  • 6 godzin zajęć z trenerami Akademii Rafaela Nadala
  • 2 dni turnieju
  • Noc imprezowania
  • Nielimitowany basen, fitness i SPA
  • Na miejscu 4-gwiazdkowy hotel RNA
  • Oferowane transfery z lotniska w Palmie
  • Dostępnych jest 24 miejsc
  • 990 € na osobę (lot nie jest wliczony w cenę)

Rezerwacje do 22 lipca pod numerem 06 51 56 29 69 lub poprzez naszą aplikację Viapadel.

Termin jest trochę krótki, ale mam nadzieję, że wszyscy nadal będą obecni na tej pierwszej edycji.

Wspaniałe zakończenie roku!

„Już przygotowuję się do kolejnego sezonu Viapadel który i tak powinien być dla mnie ostatnim.

Dlatego od września w Rafa Nadal na turniej/kurs.

W październiku będę wraz z Lionelem Roux dyrektorem turnieju FIP Gold w Lyonie.

W listopadzie wybieramy się na Mauritius po Gwiazdę FIP z fantastycznym JT Peyrou, gdzie będę sędzią.

Na zakończenie roku 2024 powrócę do Bourg-en-Bresse na finały FIP z genialnym Alexandrem Picquierem, gdzie ponownie będę dyrektorem turnieju.

A potem śpij do 2030 roku (śmiech)!”