W ten weekend odbył się 2. Open Padel Court Padel Infinity na 4 Padel de Bordeaux. W programie 3 turnieje: mężczyźni P500, P100 Mixed i P100 Women.

To był 7. etap Padel Infinity Tour, I znów jest to sukces! Ten turniej sponsorowany przez Kort do Padla i które miało miejsce o godz 4PADEL Bordeaux policzone Zespoły 43 i dało początek pięknym częściom, pięknym punktom, wszystko to w jednym świetna atmosfera, Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Pod względem wyników, P100 Mieszane W sobotę, która obejmowała 8 drużyn, odbyło się zwycięstwo Véronique Couturier i François-Xavier Alari przeciwko Isabelle Roby i Jerome Atlani na wynik 4 / 2 4 / 2.

Niedziela była P100 Kobietyi to są Aurélie Severin i Carole Maron który pokonał Carine Maisonnave i Carole Cazau 1/4 4/1 10-4.

Wreszcie tabela z P500 Mężczyźni, który również miał miejsce w niedzielę, dał nam bardzo fajny finał, zwyciężyli Benjamin Grue i Julien Castaing, przeciwko Matthieu Armagnac i Maxime Vian na wynik 6/2 6/7 i 11-09, Obecni widzowie mogli docenić kilka wyjazdów na ostatnie punkty, a zwłaszcza wspaniałą piłkę meczową!

Ostatnie słowo należy do Clément Arrico autorstwa Padel Infinity : „Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za ich dobry humor, 4PADEL za wspaniałe powitanie i oczywiście nasz partner Kort do Padla zaufać nam i pozwolić nam zorganizować dla nich 2. Otwarcie. Nie wahaj się skontaktować z Pascalem Aucouturier, jeśli masz projekt na padla;) i do zobaczenia wkrótce na kolejnych krokach! ”

Dla przypomnienia oto kolejne kroki Padel Infinity Tour :

Rejestracja jest otwarta w dniu aplikacja Padel Infinity.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.