Dylana Guicharda i jego partner Bastien Blanqué odbędzie się jutro na torze Bordeaux P2, na korcie centralnym. Francuzi, beneficjenci a wild-card, weź udział w konkursie bezpośrednio w losowaniu głównym.

W swoim debiucie skrzyżowają miecze z dwoma historycznymi graczami z padel : Juan Cruz Belluati et Miguel lamperti. Przed spotkaniem Dylan Guichard przemawiał przy mikrofonie Padel Magazine o jego rozpoczęciu sezonu, jego udziale w Bordeaux i pozostałej części programu!

Po sześciu miesiącach wynik pozytywny

W tym sezonie gram u boku Bastiena Blanqué i wspólnie bierzemy udział we wszystkich międzynarodowych turniejach. Od początku sezonu jesteśmy całkiem zadowoleni z naszego poziomu gry i zrozumienia na boisku. Jak każdy zespół, przeżywamy wzloty i upadki. Tam wracamy z długiej trasy po Ameryce Południowej, którą dobrze rozpoczęliśmy. Niestety, graliśmy dwa razy w trzech turniejach w pierwszej rundzie przeciwko Thomasowi Leygue’owi. Skończyło się na ogólnym, ale było trochę ciężko.

Potem rozegraliśmy dobry ostatni turniej. Gramy na dobrym poziomie i mamy dobre mecze. Ale prawdą jest, że na razie przeciwko silniejszym drużynom to nie działa. Mamy wiele wysokich wyników...

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje mi się, że tak początek sezonu oceniamy bardzo pozytywnie. Nadal musimy pracować, aby znaleźć ten mały dodatek, który sprawi, że wszystko będzie działać dla nas.

„Wyścig punktowy”

Jesteśmy trochę zaangażowani w wyścig o punkty. Tor jest wciąż trochę nowy i pragniemy grać na każdym Premier Padel. Musimy utrzymać dość wysoką liczbę punktów, dlatego staramy się zwiększać naszą liczbę punktów i poprawiać nasze miejsce w tabeli ranking.

Za to, musimy dużo grać. Będzie to zatem wymagało zaangażowania FIP Rise i FIP Star, aby móc grać w najpiękniejsze turnieje Premier Padel.

Mieliśmy kilka dobrych wyników, np finał na FIP Rise w Monako. Na Premier Padel, nasze wyniki są nieco lepsze i gorsze, ale jest to tor, na którym zdecydowana większość graczy jest silniejsza od nas, co wyjaśnia wyniki.

Jesteśmy jednak zadowoleni z naszych postępów i mamy nadzieję, że będziemy mieli dobre lato.

Guichard Blanqué Final Fip Rise Monako

Cel drużyny francuskiej?

Ze swojej strony jestem pierwszy w swoim osobistym projekcie, czyli gram we wszystkich tych turniejach. Chodzi przede wszystkim o dobro tego projektu, ale także zespołu. Francuska drużyna jest prawdziwa tylko dla mnie to był gol na początku sezonu.

Pierwszą część zaliczyłem, bo byłem obecny na rozszerzonym kursie i naprawdę mam nadzieję, że odtąd uda mi się znaleźć w ośmioosobowym składzie. To jeden z moich głównych celów na ten sezon.

Ważny mecz w pierwszej rundzie

Poprosiliśmy o wieloznaczny więc oczywiście mieliśmy nadzieję, że go otrzymamy, ale nie byliśmy wcale pewni. Przyjechałem w poniedziałek, ponieważ chciałem pogratulować całemu zespołowi Betclic Bordeaux P2 za wykonaną pracę. Turniej jest niesamowity, a my jesteśmy w wymarzonych warunkach. Dlatego chciałem szczególnie podziękować Jean-Thomas Peyrou et Benjamin Tison o nagrodę im wieloznaczny.

Postaramy się uhonorować go najlepiej jak to możliwe. Przed nami ważny mecz przeciwko jednej z ikon sportu, Miguel Lamperti i jego partner Juan Cruz Belluati. To dwaj bardzo dobrzy gracze, co więcej niż potwierdzono.

Damy z siebie wszystko, spróbujemy się dobrze bawić... a dlaczego nie? przywrócić zwycięstwo Francji.

Pracowita kontynuacja

Będziemy kontynuować sezon w równie stabilnym tempie. Już teraz w zależności od wyniku w Bordeaux mamy grać w Rzymie. Powinniśmy wrócić w sobotę z Bastienem na kwalifikacje. To będzie trochę wyścig, ale to jeden z bardzo ważnych etapów w roku. Jasne, że chcemy dobrze wypaść.

Jednakże cele skupiają się na Bordeaux, a następnie, jak sądzę, przejdziemy do platyny FIP w Valladolid, a następnie do złota FIP na Sardynii. A potem, mam nadzieję, Mistrzostwa Europy na Sardynii z reprezentacją Francji!

Przypominamy, że spotkanie pary Blanqué/Guichard będzie transmitowane na kanale Premier Padel w tę środę.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.