Informacje zwrotne na temat drugiej edycji FFT Padel P2000 Wieża Klubu Piramid. Dobra pogoda, spektakl, widzowie, znowu się udało!

Opinia publiczna odpowiada

Fani padel ze stolicy, ale nie tylko, przybyło wielu, aby zobaczyć ewolucję najlepszych francuskich graczy. We wspaniałej oprawie Club les Pyramides mogli cieszyć się bardzo dużymi meczami z widowiskowymi punktami. Wystarczy, aby nadal zapewnić bardzo dobrą promocję naszego sportu. Nad Paryżem świeciło słońce, a publiczność i zawodnicy mogli bawić się przy pięknej pogodzie.

Publiczność w piramidach FFT Padel Wieża P2000 2021

Jeśli deszcz zakłócił koniec dnia w sobotni wieczór, należy zauważyć, że organizacja bardzo dobrze poradziła sobie z tym niepowodzeniem, natychmiast wysyłając graczy na częściowo zakryte tory dostępne na stronie.

Franck Lemouse, Prezes Akademii Gracza był oczywiście zachwycony:

„Dla graczy było jeszcze więcej rzeczy niż w zeszłym roku, dedykowane przestrzenie, wioska dedykowana padel.

Atmosfera była wyjątkowa, mecze oglądało codziennie prawie 500 osób.

W rywalizację zaangażowana była cała drużyna klubowa, partnerzy i różne drużyny.

Na przyszły rok już zablokowaliśmy się z partnerami. To pokazuje zainteresowanie padel dla sponsorów. ten padel nadal pozostaje poufne, ale się rozwija. Ludzie mogli zobaczyć mecze jakościowe, a przede wszystkim zostali do ostatnich meczów!”

Trzymające w napięciu mecze

Na poziomie sportowym pary dały z siebie wszystko na boisku i widzieliśmy kilka bardzo dobrych meczów, z niespodziankami, odwróceniem sytuacji.

W przypadku mężczyzn zachowamy oczywiście dwa mecze w trzech setach ze wspólnym mianownikiem pary Britos/Inzerillo. Argentyńczyk i tubylec sceny stworzył sensację, eliminując nasiona 1 Bergeron / Tison w trzech zestawach. W kolejnej rundzie stoczyli kolejną wielką bitwę, ostatecznie wygraną przez Maxa Moreau i Victora Saenza, ponownie w trzech setach.

Piramidy Britos Inzerillo P2000 2021

Wśród dziewcząt również kilka epickich pojedynków, takich jak zwycięstwo Barsotti / Pothier przeciwko Alquier / Phaysouphanh lub te Invernon / Sorel przeciwko Levefre / Ros następnie przeciwko Detriviere / Vo (7/6 w trzecim za każdym razem! )

Zwycięzcy, którzy nie przegrają ani jednego seta

W dżentelmenach Bastien Blanqué i Thomas Leygue, rozstawiony z numerem 5 w turnieju, niekoniecznie byli faworytami. Zawodnicy reprezentacji Francji mieli jednak bardzo dobrą rywalizację, za każdym razem wygrywając w równych setach. Dwóch piłkarzy trenujących w Madrycie udowadnia, że ​​na WinWin . będzie trzeba na nich liczyć w przyszłym tygodniu Padel Kabrie!

Leygue Blanqué zwycięzca P2000 Pyramides 2021

 

Wśród dziewczyn czekaliśmy Alix Collombon i Léa Godallieri nie zawiedli! Po zwycięstwie na P2000 w Perpignan, wielcy faworyci turnieju potwierdzili, że znacznie przewyższają resztę we Francji. W Piramidach pozostało im tylko 5 meczów. To proste, ponieważ Léa i Alix postanowili ewoluować razem, ale mimo to dwóch prawicowych graczy, nie zgubiłeś jeszcze ani jednego zestawu! Oczywiście będą drużyną, która pokona w przyszłym tygodniu na Mistrzostwach Francji!

Godallier Collombon zwycięstwo P2000 Piramidy 2021

Obrazy

Dla tych, którzy chcieliby poznać wszystkie wyniki konkursu, poniżej:

stoły panowie fft padel wieża piramidy 2021 stoły damskie fft padel wieża piramidy 2021

 

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Tagi