Śledź na żywo finały FFT Padel P2000 Wieża Klubu Piramid. Zaczynamy od Collombon / Godallier vs Invernon / Sorel, potem kolej na mężczyzn: Blanqué / Leygue vs Moreau / Saenz.

On zaczyna się o 14:00 finałem dziewcząt, który sprzeciwia się głowom serii 1 i 2. Chociaż szef serii 2, Léa Godallier i Alix Collombon przejdź do ulubionych. Dwóch graczy World Padel Tour mieć nie przegrałem jeszcze ani jednej gry od początku rozgrywek i w pełni zamierzają dalej nadawać swoje tempo.

Ale uważaj, w twarz Géraldine Sorel i Élodie Invernon udowodnili, że wiedzą, jak cierpieć i jak powiedzieli do mikrofonu Francka Binistiego, tego popołudnia nadal dadzą z siebie wszystko!

w panowie, czeka nas zupełnie nowy finał. Z jednej strony Bastien Blanqué i Thomas Leygue, którzy do tej pory osiągnęli bezbłędny występ, nie tracąc ani jednego seta i którzy powiedzieli, że są bardzo zadowoleni z obecnego poziomu gry:

Inny, Max Moreau i Victor Saenz wyszli z najbardziej skomplikowanej części tabeli, eliminując Britos / Inzerillo, strzelców rozstawionych 1, a następnie Scatena / Torre. Pojawił się bardzo długonogi w APT Padel Tour Monaco Master, Francuzi i Hiszpanie zamierzają urzeczywistnić się zwycięstwem w stolicy.

Aby śledzić mecze, znajduje się tuż poniżej:

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !