Rakieta bagażowa dla amatorskich tenisistów

powitanie > Forum > Recenzje rakiety Padel > Rakieta bagażowa dla amatorskich tenisistów

Tematy 3 od 1 do 3 (spośród wszystkich 3)
 • Autor
  towary
 • #77875 Répondre
  AwataraPierreMBK
  Uczestnik

  Bonjour à tous,

  Zaczynam w Padel obok tenisa, który ćwiczę w zawodach amatorskich (klasyfikowany 30) i szukam rakiety do padla raczej uniwersalnej i łatwej do gry (komfort i wrażenia), ale z minimalną mocą oczywiście, która pozwoliłaby mi robić postępy, opanować podstawy i wziąć udział w konkursach amatorskich.

  Tam oczywiście zacząłem, grałem kilka razy, ale dobrze sobie radzę w tenisie. W każdym razie widzę, że naprawdę jestem ponad innymi początkującymi, którzy uczą się ćwiczyć.

  Jeśli masz propozycje rakiet śnieżnych dobry stosunek jakości do stylu Artengo (mniej niż 100 €), jestem chętny.

  W przeciwnym razie określam, że jestem młodym dorosłym mężczyzną, który nie ma dużej budowy ciała (68kg dla 1m79).
  W tenisie gram z Pure Drive Team (285g) dla tych, którzy wiedzą (wszechstronna rakieta, która zapewnia łatwą moc, komfort i dobry dostęp do efektów): średnia waga i neutralny balans, więc raczej dobre prowadzenie, multifilament linowy ( bardziej przyjazny dla ramienia), ale bardziej kontrolowane (np. kontrola Duramix lub NXT) do średniego napięcia (23 lub 24kg), że muszę łamać każdy 15 około godziny.

  Mój poziom techniki jest prawidłowy: właściwie kontroluję efekty w służbie (płaskie, plastry i podniesione), tylne plastry, salwy i strzały proste / backhand (płasko zakryte lub podniesione), co pozwala mi raczej być dobrze w moim debiutanckim Padelu.

  Dziękuję za sugestie,

  Cordialement

  #77876 Répondre
  AwataraMartin Louvto
  gość

  Witam Piotr,
  Myślę, że mam profil podobny do twojego. Nie miałem wielu rakiet śnieżnych i marek. Czytam dobre artykuły o nowym decathlonie za 90 € (Kuikma). Aby zobaczyć zmianę rakiety.
  Gram teraz z białym NOX lamperti i jestem zadowolony. Jest uważany za model wysokiej klasy. Rakieta jest dobrze wyważona i wykonuje swoją pracę. Znów był artykuł testowy na stronie interesujący na ten temat.
  Mam nadzieję, że ci pomogłem. powodzenia!
  jaskółka oknówka

  #77880 Répondre
  AwataraPierreMBK
  Uczestnik

  Cześć Martin, dziękuję za odpowiedź!

  Właściwie widziałem nowy Kuikma Decathlon, wyglądają dobrze, ale już wydają się mówić do graczy nieco bardziej doświadczonych, a nawet bardziej niż początkujących / średnio zaawansowanych!

  W Artengo widziałem modele 860 lub 890, ale nie wiem, ile jest warte, i nie ma możliwości wypróbowania rakiet takich jak tenis.
  Przyznaję, że cena rakiet Padel trochę mnie przeraziła, jeśli porównam je do tenisa, w którym mogę mieć mój 2 Pure Drive około 120 € za każdy sznurek i pozę w zestawie (oferowane wady).

  Sprawdziłem trochę z boku innych marek i znalazłem te rakiety, które wydają się być w pożądanym przedziale cenowym (mniej niż 100 €):

  - HEAD: Flash i Flash Pro;

  - Bullpadel: Shake i BP 10 EVO;

  - StarVie: Zeta i Zeta 2.0;

  - Royal Padel: współczynnik RP 109 Crono i współczynnik RP 130;

  - Dunlop: STING 360 i Titan Killer 2.0;

  - Czarna Korona: Nosorożec;

  - NOX: X-ONE C5;

  - Tecnifibre: Wall Master 365.

  Haha Jest już wiele modeli i jak nie można wypróbować rakiet, jest gorąco! ^^ '
  Więc jeśli ktoś już wypróbował jeden z tych modeli i mógł wyrazić swoją opinię, to by mi pomogło.

  W tej chwili moim celem jest przede wszystkim nauka i opanowanie podstaw, gry, praktyki, nawet jeśli jestem już bardzo lubi tenisa.

  W przypadku tych rakiet śnieżnych wiele z nich wydaje się tak zwanymi rakietami inicjacyjnymi. Ponieważ grałem kilka razy i nie jestem taki zły, obawiam się, że niektóre z tych rakiet szybko znajdują swój limit i wymagają ode mnie ponownego zainwestowania kilka tygodni po ...

  W każdym razie korzystam z twoich rad 🙂

Tematy 3 od 1 do 3 (spośród wszystkich 3)
Odpowiedz na: Rakieta rozruchowa dla amatora tenisa
Twoje informacje:
X