Recenzja francuskiej przygody w World Padel Tour z Barcelony.

Nasze francuskie numery 1 w walce

Wśród mężczyzn konkurencja jest bardzo zacięta. Będziemy musieli grać i trenować z najlepszymi, aby móc awansować w kwalifikacyjnych stołach i dotrzeć do stołu finałowego. Jérémy Scatena i Robin Haziza, groty padel Francuzi nie czekali na tę porażkę, aby udać się do Hiszpanii, Mekki padel świecie, wyostrzaj i rywalizuj z najlepszymi.

Z Miguelem Gonzalezem Garcią / Roberto Rodriguezem Alonso Jérémy Scatena / Robin Haziza musieli przegrać w 2 setach, ale i tutaj potencjał jest ważny. Pamiętajcie, że padli z parą, która przegrała dopiero w 3. rundzie kwalifikacji w 3 setach z Solbes / Ramosem (TOP 50 świata na parę).

Piękne osiągnięcie dla dziewcząt

To pierwsza taka sytuacja dla Francji, ponieważ historia pamięta, że ​​pierwsze Francuzki wygrały rundę kwalifikacyjną podczas World Padel Tour to nikt inny, jak panujący francuski mistrz Laura Clergue i Audrey Casanova. Ten mecz wygrał wcześniej tego dnia z Ingrid Van Boven (PB) / Paula Manchón Zugasti (ESP N ° 120) z wynikiem 6-7 6-2 6-3.

Przeciwko Andre de los Santos (ARG N ° 54) / Tere Anillo (ESP N ° 56) marsz był zbyt wysoki dla naszych Francuzów. "Ale nie zostały upuszczone. Przeciwnie, i to bardzo zachęcające„. Przegrali w 2 setach, ale na wynik 6/3 6/3, wynik całkiem honorowy.

Jeśli pozostanie na pewno ”krok w górę dla dziewczyn„Aby przejść dalej w tabeli kwalifikacyjnej i dotrzeć do finału, pokazali”duży potencjał i wielkie pragnienie".

Kiedy wiemy, że ta para gra tylko razem od półtora roku 1. Co za droga.

Gratulacje dla zespołu Francji i to dopiero początek.