Bez wątpienia uosabiają miłą niespodziankę P2000 des Pyramides. Jérémy Garcia i Lilian Fouré przybył do ostatniego placu paryskiego konkursu. Mówią do mikrofonu Padel Magazine:

„Nie spodziewaliśmy się tego”

Jeremy Garcia: „Gdyby powiedziano nam wczoraj rano, nie uwierzylibyśmy zbytnio. Gramy razem od jakiegoś czasu, a mecze stają się coraz lepsze. Wczoraj mieliśmy bardzo dobry dzień i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku ”.

Uderzenie Jeremy'ego Garcii

Kwadrans pod koniec napięcia

Lilian Fouré: „Byliśmy bardzo sprytni. W pierwszym zestawie było to skomplikowane, ale mogliśmy zareagować rozstawieniem bardzo skuteczna taktyka. Byliśmy waleczni i wygraliśmy mecz.

Siatkówka forhendowa Lilian Fouré

Para na koniec

Lilian Fouré: „W przypadku P2000 w Tuluzie nie będę dostępny, ale będziemy na wszystkich pozostałych P2000 w sezonie."

Jeremy Garcia: „Będziemy też razem kontynuować mistrzostwa regionalne w Normandii”.

Blanqué Bergeron Garcia Fouré

Półfinał do nauki

Para Normanów zwróciła się do panujący mistrzowie Francji (Bergeron / Blanqué), ale nie mógł przybić na wadze przegrywając w dwóch szybkich setach (6/1 6/0).

Jeremy Garcia: "Są pełniejsze wszędzie, silniejsze we wszystkich obszarach. To idzie bardzo, bardzo szybko. Od początku meczu mija i trudno w to uwierzyć. Wynik jest bardzo trudny ”.

Lilian Fouré"Dziś wieża spoczywała (w nawiązaniu do jego pseudonimu). Chciałbym zmierzyć się z nimi w pomieszczeniachponieważ leciały naprawdę wysoko i nie mogłem trafić. Było to dla mnie bardzo trudne ”.

Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.