Le rynek transferowy nadal wstrząsa profesjonalnym środowiskiem, a jeden z oczekiwanych ruchów właśnie się potwierdził: Sanyo Gutierrez nawiąże współpracę z Alex Chozas z P2 Asuncion, zaplanowane na 18-25 maja.
Po kilku dniach plotek, obaj Argentyńczycy oficjalnie potwierdzili swój związek, publikując oświadczenie na swoich portalach społecznościowych. To nowe partnerstwo oznacza punkt zwrotny dla obu graczy, którzy chcą dać z siebie wszystko w sezonie 2025, który do tej pory był skomplikowany.
Nieoczekiwana rekompozycja
Chociaż związek między Chozas i Lucasa Campagnolo zdawał się trzymać linę, w końcu młody Argentyńczyk zwrócił się w stronę Sanyo. Chaty, niedawno wydany w wyniku współpracy z Alexa Ruiza i który walczył z brukselską P2 u boku Facu Domingueza tymczasowo polega na tym sojuszu, aby odzyskać dynamikę na torze.
Wspólne ambicje
Sanyo Gutierrez, były numer 1 na świecie, chce powrócić na szczyt po trudnym początku roku, w którym nie udało mu się wyjść poza 1/XNUMX finału w najważniejszych turniejach, z wyjątkiem ćwierćfinału w Miami PXNUMX. Chaty, ze swojej strony, ma nadzieję zrobić krok naprzód, łącząc siły z doświadczeniem i talentem argentyńskiego weterana.
Obaj mężczyźni już są zarejestrowany na Asunción Open, co będzie oznaczać oficjalny początek tej nowej przygody.
Turbulentny rynek
P2 w Brukseli z pewnością była miejscem wielu wstrząsów: oprócz unii Chozasa i Sanyo, zaszły inne ważne zmiany, takie jak rozdzielenieEdu Alonso / Alex Arroyo i Jairo Bautista / Fran Guerrero. Rekompozycja par zapowiada się więc w najbliższych dniach bardzo ożywiona.

Padla odkryłem bezpośrednio podczas turnieju i szczerze mówiąc, na początku nie bardzo mi się to podobało. Ale za drugim razem była to miłość od pierwszego wejrzenia i od tego czasu nie opuściłem ani jednego meczu. Jestem skłonny nawet nie spać do 3 w nocy, żeby obejrzeć finał Premier Padel !