Dla niektórych może to już nie być zaskoczeniem, ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy nastąpiły zmiany dla dom Padel.

Rzeczywiście, klub dionizyjski zdecydował się na lifting, przeglądając swoją organizację i ponownie przemyślejąc udogodnienia strony.

Na to wydarzenie Padel Magazine udał się tam i miał okazję usłyszeć świadectwa głównych graczy w tej zmianie. Przy mikrofonie Francka Binistiego, oddali się grze i ujawnili nam swoje ambicje na kolejny sezon.

Z kolei mieliśmy okazję wymienić się z Thibault Le Rol, Konsultant tenisowy Amazon Prime i wielki fan padel, ale też z David Sieng, nowy dyrektor Casa Padel et Ryszard Giordano, Mister padel Ile de France w Wilson.

Iñaki Cabrera, przedstawiciel marki, podczas przyjacielskiej wymiany z Franckiem Binisti, zwierzył się z nowego partnerstwa, które łączy ją z klubem Ile-de-France.

Wilson i Casa Padel to pasuje!

Jeśli jest coś, co nie umknęło bywalcom klubu to dobrze jest przedłużyć zmianę dywanu na torach.

Rzeczywiście, wcześniej gracze ćwiczyli swoje najlepsze bandeja na niebieskim gruncie.
Dzisiaj Casa Padel postanowiła dostarczyć rejestrującym te same dywany, co dywan World Padel Tour to znaczy bez widocznego piasku i super wygodne, dla doskonałych wrażeń z gry.

Mały ukłon w stronę nowego sponsora, Wilsona, to są… czerwony przypomnieć kolory marki.

dom padel czerwony ślad

Na pytanie Franck Binisti przywołanie powiązań między tymi dwoma podmiotami, Iñaki Cabrera zaufali temu nowemu partnerstwu: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej nowej współpracy, szczególnie tutaj w Casa Padel, gdzie można poczuć pasję zespołów padel i tego właśnie szukamy przede wszystkim ”.

Wywiad kontynuuje na temat relacji między Wilsonem a klubem Ile-de-France.

FB: Dlaczego wybrałeś Casa Padel ? 

IC: Myślę, że wszystko zaczęło się dzięki zespołowi, założycielom klubu, którzy mieli ambicję rozwijania tego sportu w regionie paryskim, ale także w całej Francji.

„The padel wybucha na całym świecie ”

FB: O kryzysie zdrowotnym słyszymy dużo od prawie dwóch lat, ale Wilson Padel widzi, że jego liczba rośnie, a jego rozwój komercyjny idzie w górę. Czy możesz powiedzieć nam trochę więcej na ten temat? 

IC: Myślę, że to połączenie kilku czynników. Coraz więcej praktyków znajdujemy w sportach rakietowych, ale przede wszystkim w padel. Jest to sport łatwo dostępny, otwarty dla wszystkich, który staje się światowym fenomenem, ponieważ liczby dowodzą, że w czterech zakątkach globu jest prawdziwy boom graczy.
Od strony inwestycyjnej to także realna szansa dla każdego miłośnika sportu, który pragnie stworzyć biznes w tej dziedzinie.

Dowodem na to jest to, że w ostatnich latach widzieliśmy, jak buduje się o wiele więcej ziemi, a członkowie naszej świty wysuwają się na pierwszy plan. padel. Dla mnie to dopiero początek i szybko się nie skończy.

W ciągu roku sprzedaliśmy więcej rakiet w Europie niż w Hiszpanii. I zdecydowanie. Był to jeden z naszych celów dla sekcji padel ponieważ chcieliśmy rozwijać ten sport poza granicami Hiszpanii i to jest doskonały punkt. 

Na przykład Szwecja jest naszym pierwszym największym klientem, a co ciekawe, dzisiaj sprzedajemy w Szwecji więcej pali niż rakiet tenisowych!

Gracz APT Padel Wycieczka Wilson Szwecja

 

„The padel dorówna lub przekroczy branżę tenisową ”

FB: Jakie są dla Ciebie perspektywy na przyszłość padel kilka następnych lat? Wzrost sprzedaży? Czy możesz podać nam swoją prognozę? 

IC: Z punktu widzenia Wilsona, a jednym z powodów, dla których zdecydowaliśmy się na współpracę z Fernando Belasteguinem, jest to, że chcemy stać się sportem wzorcowym przed 2025 rokiem. 
Odnosząc się do własnej opinii, powiedziałbym, że w bardzo krótkim czasie padel dorówna, a nawet prześcignie branżę tenisową.
W przypadku tenisa mówimy o sporcie, który ma ponad sto lat, w przeciwieństwie do padel co jest wciąż dość młodą dyscypliną i w niektórych krajach całkiem nową.

Francja jest historycznym krajem w sportach rakietowych i reprezentuje ważny rynek. ten padel na francuskiej ziemi rozwija się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Powiedziałbym, że FFT wykonuje dobrą robotę i zmierza we właściwym kierunku. 

I wreszcie mam nadzieję, że bardzo szybko będziemy mogli znów porozmawiać na temat olimpiady.

FB: Podsumowując, ostatnie pytanie, które chciałbym Ci zadać, dotyczyłoby tego słynnego boomu w latach padel. Z twoim ogromnym doświadczeniem w sportach rakietowych, czy widziałeś kiedyś tak ogromny boom na sport? Czy ta sytuacja jest wyjątkowa, czy kiedykolwiek doświadczyłeś takiego zjawiska? 

IC: To prawda, że ​​pracuję w tej dziedzinie od kilku lat, powiedziałbym 25 lat (śmiech), ale gdybym miał najpierw wymienić sport, to na pierwszym miejscu byłoby surfing, a drugie bieganie/trasa.
Dla mnie są to dwa sporty, które w krótkim czasie spotkały się z wielkim entuzjazmem na całym świecie.

Z mojej strony są to dwa przykłady dyscyplin, które mogłyby odpowiedzieć na to pytanie. Oczywiście padel to światowy sukces. 
Ostatnio w Stanach Zjednoczonych mieliśmy do czynienia z pikleballem, który jednak pozostaje odizolowany, ale staje się coraz bardziej popularny wśród Amerykanów.

 

Dziękujemy Iñaki Cabrera za tę dyskusję. Całą giełdę znajdziesz poniżej:

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.