Juana LeBrona i Babolat mieć bardzo silny związek. Wraz z wydaniem ww nowy asortyment 2023, numer 1 mówi o jego związku z marką Lyon i jego stosunku do muzyki.

Babolat, jedna rodzina

juan lebron mówiłem Padel Magazine ostatnio, że A „bardzo fajny projekt, przyprawiał go o bóle głowy i bezsenność.„Juan Lebron żyje dla padel i jego związek z Babolat jest dla niego jedną z najważniejszych rzeczy. Projekt nowej gamy z francuską marką nie dawał mu już spać.

„Pierwszy raz zetknąłem się z przedstawicielami marki podczas Mistrzostw Świata w Cascais w 2016 roku, a praca z nimi naprawdę pomogła mi rozwinąć się i znacznie poprawić jako zawodnik."

"Za każdym razem, gdy spotykałem Erica Babolat, zawsze traktował mnie bardzo dobrze i zawsze wysyła mi wiadomości ze wsparciem. Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem częścią rodziny Babolat, i zamierzam tam zostać na dłużej“, wyraża świat nr 1.

Jego stosunek do muzyki

„Mamy małą działkę na wsi i czasami zapraszamy przyjaciół, którzy są bardzo dobrymi śpiewakami flamenco, prawdziwymi artystami, na prawdziwą fiestę flamenco”.

Juan Lebron jest Andaluzyjczykiem, a flamenco jest częścią życia w największym regionie Hiszpanii. Muzyka jest bardzo ważna dla świata nr 1, który mówi, że bez niej nie mógłby tak występować.

„Mój psycholog radzi mi, abym słuchał muzyki przed każdymi zawodami, wizualizując swoje najlepsze strzały z poprzednich meczów, abym skoncentrował się w 100% i rozegrał doskonały mecz. Bez muzyki byłoby to niemożliwe”, wyjaśnia Juanito.

Moje gusta są bardzo zróżnicowane. Do tego stopnia, że ​​nie byłbym w stanie podać nazwiska mojego ulubionego artysty. Ale teraz dużo słucham Opowieści o nas et Salomona“, konkluduje.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !