Nieco nietypowy fakt w Bordeaux P2, który niektórzy mogli zauważyć: Miguel lamperti zrobił rozgrzewkę z rakietąAgustín Tapia. Światowego numeru 1 nie było w Gironde, ale to z modelem AT10, a nie ML10 miguelito zaczął. Po co ? Po prostu dlatego, że Argentyńczyka spotkało niezwykłe rozczarowanie, który na kilka minut przed meczem z Bastienem Blanqué i Dylanem Guichardem został bez torby.

Wina Fernando Belasteguinjak nam powiedziano Julena Fabasa, koordynator chłopców od podawania piłek, który miał szczególne doświadczenie: „W pomieszczeniu, w którym przebywali gracze, wszyscy zaczęli panikować, więc zapytałem, co się dzieje… tak naprawdę Bela wyszła z torbą Lampertiego, a ten został bez rakiet…"

Oczywiście panuje ogólna panika, ponieważ znalezienie się bez rakiety na kilka sekund przed meczem nigdy nie wróży dobrze. I tu wkracza Julen: „Wziąłem torbę z rakietą. Powiedziałem więc Belluati, że mam Nox. Więc pobiegliśmy po moją rakietę, czyli Tapia. Więc rozgrzewał się ze mną, a pod koniec rozgrzewki odebrał swoją torbę”.

Oczywiście, nie jesteśmy daleko od katastrofy dla mieszkańca Bahia Blanca, który miał szczęście natknąć się na rakietę Julena.

W każdym razie przygoda Miguela Lampertiego trwa nadal, który dzisiaj w Bordeaux P2 rozegra swoją drugą rundę z Juanem Cruzem Belluati. W najbliższy czwartek weterani toru zmierzą się z 3. rozstawionymi drużynami: Momo Gonzalez i Alex Ruiz.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.