Dla nikogo to już nie jest tajemnicą, ale niemiecki technik jest bezwarunkowym miłośnikiem padel.

A przynajmniej możemy powiedzieć, że nie zamierza od razu puścić pala.

Prawie trzy lata temu już słyszeliśmy o tej sielance między trenerem Liverpoolu a tym sportem, który wciąż zyskuje zwolenników.

Rewelacyjne odkrycie

Dla miłośników piłki nożnej nie ma potrzeby przedstawiania Jürgena Kloppa. Ten słynny trener, który jest znany z wygrania Premier League i Ligi Mistrzów z angielskim klubem Liverpool, ma na swoim koncie wiele zwycięstw na boisku piłkarskim.

A co z kortami? padel ?

Jest na Teneryfa, podczas wakacji niemiecki technik odkrył padel. Ciesząc się kilkoma dniami wolnymi z członkami swojego zespołu, postanowił spróbować swoich sił w tej dyscyplinie, która jest modna w Hiszpanii.
Po kilku lekcjach z profesjonalnym trenerem i kilku grach ze znajomymi trener szybko się uzależnia.

To tak prawdziwe, że ślad padel było mieści się na terenie obozu szkoleniowego Liverpool FC.

Sport, który relaksuje

Stanie się jednym z najlepszych trenerów na świecie, a ponadto jednym z najbardziej legendarnych zespołów w mistrzostwach Anglii, nie jest łatwe. Codzienna presja jest znaczna, a tempo pracy pomiędzy treningami a meczami może szybko stać się czynnikiem stresu.

Jürgen Klopp znalazł najlepszy sposób na złagodzenie całego stresu. Rzeczywiście przed niektórymi sesjami treningowymi i jak tylko ma taką możliwość, zamienia raki na palacza i zaczyna uderzać kilka piłek ze swoimi kolegami z drużyny.

Czy zobaczymy to któregoś dnia w turniejach?

 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.