Francuz Thomas Mersié i Kevin Cortes, którzy to zrobili planował wyjazd na APT Belgium Open do obrony kolorówStowarzyszenie marzeń muszą odłożyć swój projekt.

Z pewnością byłeś zaskoczony, nie widząc Thomasa Mersié i Kevina Cortesa w Stół APT Padel Tour Belgium Open.

Dwaj mieszkańcy Tuluzy, którzy mieli udać się do Belgii, aby pomóc Stowarzyszeniu Rêves, ostatecznie nie byli w stanie wkroczyć na scenę. Ze względu na ograniczenia zdrowotne APT musiał przejrzyj swój program i wreszcie zaproponował turniej ze zmniejszoną liczbą par.

Odpowiednio 2483 miejsce i 2896 miejsce w rankingu FFT, dwaj młodzi mężczyźni nie nie może być częścią 18 par integrujących stół, APT faworyzuje najlepsze zespoły.

Ale Kevin i Thomas nie są zrażeni. Powinni być ci dwaj faceci obecny dla APT Padel Seville Open Tour, zaplanowany na 20-26 września. To daje im trochę czasu na przygotowanie się do zawodów, a zwłaszcza do zebrać więcej funduszy dla stowarzyszenia Rêves, jak mówi nam Thomas Mersié:

„Nasza walka o stowarzyszenie na tym się nie kończy! Po dyskusji z APT Padel Tour, przyznano nam Dziką Kartę na Sevilla Open. Stowarzyszenie Dreams potrzebuje pomocy i dołożymy wszelkich starań, aby nam pomóc! "