Kuikma oferuje wysokiej jakości rakiety śnieżne w przystępnej cenie. Marka Decathlon dodała modele, aby spróbować zaoferować jak najbardziej kompletny asortyment.

Oferty Decathlon, do 2021 r, dwie marki rakietek Padel: Artengo dla części inicjacyjnej i Kuikma dla ekspertów, oraz teraz dla zakresu pośredniego.

Do tej pory Kuikma oferował 2 wysokiej klasy modele rakiet dostępne w 4 palach: dwa w kształcie okrągłym, „Precision” i dwa w kształcie rombu, „Power”. Z dwiema twardościami dla każdego. Zakres, który miał zaletą bycia bardzo czytelnym dla konsumentów, ale może trochę ograniczony.

Marka natychmiast rozwiązała ten problem, oferując trzeci wysokiej klasy model na 2020 r .: PR 990 Hybrid, w kształcie kropli. Rakieta ta, dostępna również w wersji Hard i Soft, ma, podobnie jak inne palety w gamie, piankę EVA, 12k węgla i szorstką powierzchnię. Ona jest idealna kompromis między precyzją a mocą, Gratulujemy Kuikma, który oferuje pełny zakres, czytelny, wysokiej jakości i po przystępnych cenach.

Inną nowością jest zatem przyłączenie zakresu pośredniego do Kuikma, Marka będzie zatem oferować trzy modele, PR 530, PR 560 i PR 590, w cenach od 45 do 70 €. Będziesz miał, podobnie jak w kilku modelach marki, możliwość wyboru między dwoma kolorami. Będziesz także korzystać, pomimo raczej niskiej ceny, z pełnej Evy, węgla i włókna szklanego aluminium, a także dwuletnia gwarancja!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!