Nastasia Boitier Legourd i Marine Fontaine to zawodnicy drużyny Kuikma. Z siedzibą w północnej Francji opowiadają nam o swojej współpracy i planach na 2020 rok.

Te dwie panie należą do 50 najlepszych francuskich graczy. Grając razem na zawsze, Marine i Nastasia wskazują na 31 miejsce w rankingu FFT, Przez rok mają dołączył do zespołu Kuikma.

Przypomnij sobie, że Decathlon jest bardzo ustalony na północy frankae. Wszystko zaczyna się od tego momentu. I podczas jednej z prezentacji palis Kuikma przywódcy zwrócili się do Marine i Nastasii, aby zaoferować im nową przygodę. Testuj palas, różne materiały, zwroty na jakość, odporność, moc, kontrolę są częścią ich kontraktu.

Wzbogacające i pozytywne doświadczenia dla tej pary, która chce się rozwijać w 2020 roku.

Teraz na 31 miejscu w 2020 r. dążą do pierwszej 15, W tym celu musisz grać więcej. Wszystkie P2000, wszystkie P1000, a nawet turnieje męskie są zaplanowane w swoim kalendarzu. Na dodatek, Marine i Nastasia powinny sprawdź się na międzynarodowych turniejach jak FIP lub WPT, Bruksela, dlaczego nie.

Powodzenia do tych dwóch miłych pań, które poświęciły czas, aby odpowiedzieć na nasze pytania.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.