Laura Clergue to duża nieobecność w drużynie Francji wśród kobiet. Były mistrz Francji padel i były francuski numer 2 na arenie międzynarodowej nie będzie nie jest częścią europejskiej przygody planowanej na czerwiec przyszły.

Dla niektórych jest to „ Niespodzianka ”. To nie Clément Forget, wczesny sparing partner Laury Clergue, powie coś przeciwnego. Rzeczywiście, prowadziła liczne kampanie dla zespołu Francji i była kamieniem węgielnym strategii rozwoju zespołu Francji.

Wyścig sieciowy Laury Clergue

Na początku roku Laura oficjalnie ogłosiła, że ​​chce cofnij się od profesjonalnego toru.

Mówiąc bardziej ogólnie, chce odpocząć od zawodów i dlatego drużyna Francji włoży całą swoją energię w służbie nowych profesjonalnych projektów.

To dla niej logiczna kontynuacja 4 lata praktykipragnie poświęcić się transmisji, aby uprawiać ten sport we Francji. Na pewno znajdziesz ją w okolicznych klubach, aby nadal dzielić się swoją pasją z jak największą liczbą osób na imprezach 100% padel.

Laura Clergue rzuca się do przodu

Nie ma jednak co powiedzieć, że nie mogliśmy jej ponownie zobaczyć w najwyższych miejscach padel Francuski po uruchomieniu projektów.

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.