Padelista i przedstawiciel Head Laurent de Barbeyrac skorzystali z okazji, aby wydać małą piosenkę ze swoją gitarą, bezpretensjonalną!

Obecny 38. miejsce w rankingu padla FFT, przedstawiciel HEAD Laurent de Barbeyrac, oprócz tego, że jest fanem padla, jest wielkim miłośnikiem muzyki. Ci, którzy go znają, wiedzą, że on nigdy nie wahaj się wyjąć gitary i popchnąć piosenkę wieczorem. Wykorzystał więc spokój spokoju, by trochę popracować nad swoimi kompozycjami.

Więc ten, którego artysta ma na imię „Lo'Bey”, nagrał swoją pierwszą piosenkę: Taniec świata. Tytuł z przesłaniem poświęconym walce o ocalenie planety. Laurent nie traktuje siebie poważnie, ale nie przeszkadza mu to robić dobrze.

Pamiętamy również, że podzielił ścieżkę padla z pewnymi Eyal Bensimon. Stamtąd wyobrazić sobie pewnego dnia Eyal / Lo'Bey? Sprawa do naśladowania…

Tymczasem dla tych, którzy chcieliby obejrzeć klip, zostawiamy piosenkę tuż poniżej i cieszymy się z inicjatywy! Jeśli chcesz, polub jego stronę na Facebooku ICI 😉

Kredyt: YouTube Lo'Bey

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!