Jak na pierwszy wspólny turniej, Xisco Gil i Gonzalo Alfonso wydają się wykazywać bardzo dobrą więź. TO prowizoryczny duet zadał wielki cios we wtorek w Maladze, eliminując Maxi Sancheza / Lucho Caprę, parę numer 10 w turnieju!

Zwykle mówimy, że musimy dać parom czas na znalezienie automatyzmów, ale oczywiście nie zawsze jest to prawdą. Mamy dzisiaj na to dowód w postaci Gila i Alfonso, którzy w swoim drugim wspólnym meczu odprawili Caprę i Sancheza, dwóch zawodników, którzy znają się na pamięć, w 1/XNUMX finału Malagi PXNUMX.

Outsiderzy, którzy pierwszego seta nieco wbrew wszelkim oczekiwaniom wygrali, w drugim ucierpieli, ale w ostatnim akcie mogli zacząć od nowa. Podczas gdy ich przeciwnicy serwowali przed meczem przy stanie 5/4, oni wykazali się dużą odpornością, aby wrócić do meczu. Mentalnie wygrali walkę, która trwała ponad dwie godziny.

Końcowa ocena 6/4 1/6 7/5 dla tej pary, która imponuje solidnością i która na ósmym miejscu zmierzy się ze zwycięzcami meczu Lamperti / Belluati i Nieto / Sanz, spotkanie do śledzenia na żywo już tutaj !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !