Maroko chce stać się duży kraina padla. Taka jest jego ambicja. Plik Puchar Interkontynentalny Padel pokazał cały potencjał Maroka.

A gracze marokańscy są pełni pasji. Dowód na zdjęciu z marokańskim numerem jeden Walid Bennani w trybie treningowym podczas tego kryzysu zdrowotnego, jakiego doznał Maroko.

Skomplikowane do gry 4 do Przyjazny francuski krąg Casablanki (CAFC) na razie, ale to nie przeszkadza mu w dalszym ćwiczeniu woleja bekhendowego i woleja forhendowego.

Kwota Pierricka, słynny dyrektor CAFC ds. sportu tenisowego i padla pozwala nam zobaczyć, że ten wspaniały kompleks sportowy w sercu Casablanki zawsze jest aktywny. CAFC to 6 kortów do padla i 11 kortów tenisowych.

Z COVID-19 też nie jest łatwo w Maroku. Ale próbujemy sobie z tym poradzić. A gracze sprytnie wykorzystują ten czas na rzeczy, których nie robią przez cały czas. Jest rzeczywiście uprawniony do gry 1 na 1, obecnie w naszym klubie.

wyjaśnione Pierrick Montant.

Zakresy, ćwiczenia, Walid Bennani ma nadzieję, że uda mu się zaliczyć kurs w padlu. Nie dlatego, że jest to skomplikowane, musimy czekać, aż kryzys minie. Dziś w Casablance gracze chcą pokazać się na arenie międzynarodowej.

Niestety z powodu kryzysu w tym roku w Hiszpanii nie odbędzie się Puchar Europy Padel. Zrozumiałe odroczenie. Ale być może uda się zorganizować międzynarodowy konkurs padla w Maroku. Drugi Intercontinental Padel Cup? Tutaj również poczekajmy, aż władze i urzędnicy zobaczą, czy Maroko będzie miało swoje wydarzenie padel do końca roku.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.