Marta Marrero miał swój wielki powrót w środę rano w Bordeaux P2 z Wiking, Aranzazu Osoro. Zwycięski powrót młodej mamy, gdy ona i Zazu awansowali do drugiej rundy turnieju.

Moment, w którym możemy wrócić z Martą po jej powrocie i jej nowych doznaniach.

Powrót pełen emocji

Jestem naprawdę szczęśliwy, że tu jestem, na tym wspaniałym torze w Bordeaux. Poczułam się dobrze, komfortowo, ale z drugiej strony Poczułem się bardzo zdenerwowany. To było całkiem do przewidzenia, że ​​po półtora roku bez gry poczuję tę nerwowość. Ale mój partner spisał się naprawdę dobrze i bardzo dobrze towarzyszył mi na torze.

Bardzo wzruszyło mnie to zwycięstwo, pozwoliło mi to również złagodzić część napięcia, które odczuwałem. Nie mogliśmy się doczekać rozpoczęcia tego turnieju, a teraz, gdy już opadła nerwowość, Postaramy się czerpać więcej radości z jazdy na torze.

Długoterminowy projekt z Zazu Osoro

Zwykle Aranzazu Osoro jest trwały. Kiedy zaczynasz z nowym partnerem, masz pewne oczekiwania. Myślę, że z Aranzą możemy stworzyć bardzo konkurencyjną parę i osiągnąć dobre wyniki. Mam nadzieję, że będziemy razem długo, bo naprawdę, Naprawdę dobrze się bawiłem na torze z nią.

Aranzazu Osoro Marta Marrero Bordeaux P2

Emerytura ? Nie od razu…

Nie mogę powiedzieć, jak długo będę grać. Na razie wróciłem i w ogóle nie myślę o emeryturze. To byłoby trochę pesymistyczne...

Na razie najważniejsze to cieszyć się chwilą. Poziom jest w tej chwili bardzo dobry, młodzi zawodnicy, którzy przychodzą, są bardzo silni. Mam jednak chęć, mam energię…i moja córka pozwala mi także kontynuować, ze wszystkimi tym, co wiąże się z podróżowaniem.

Ewolucja gry?

Na tor przyjeżdża kilku bardzo młodych zawodników, którzy są bardzo silni, także fizycznie. Dziś wszyscy dużo trenują i widać to w ewolucji drużyny padel.

Myślę, że to naprawdę bardzo pozytywne dla serialu!

Premier Padel vs World Padel Tour ?

Le World Padel Tour miał duże doświadczenie i Premier Padel ma za sobą kilka lat. Początek nigdy nie jest oczywisty. Ale nie mogę o tym zbyt wiele mówić, ponieważ nie byłem tam przez półtora roku, więc nie byłbym w stanie porównać, ponieważ nie miałem jeszcze dużego doświadczenia na tym torze.

Aby obejrzeć wideo w całości kliknij tutaj:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.