Mélissa Martin i jej partnerka Rebeca López wygrały w niedzielę turniej na torze w Madrycie. Tytuł, który jest pożądany, ponieważ pojawia się ponad 3 miesiące później.

Historia jest wyjątkowa i zasługuje na policzenie. Melissa Martin, Druga Francuzka, wyjechała na wygnanie w Hiszpanii, aw szczególności w Madrycie, aby postawić na swojego przyszłego padla.

Etapy World Padel Tour są oczywiście celem, którego nie można pominąć w żadnych okolicznościach. Jego „oficjalny” partner Meli García Truchado z obowiązkami, to z Rebeca López że Mélissa zarejestrowała się na ten turniej drugiej kategorii.

Turniej ten rozpoczął się zatem w marcu w Sanset w Madrycie. Zamknięcie, które zmusiło do zatrzymania konkurencji, oraz Sanset ostatecznie zamknął drzwi, znajduje się na infrastrukturze Federacji Madrilenskiej i ponad 3 miesiące po rozegraniu finału, dla wyraźnego zwycięstwa, które jest dobre dla punktów.

Przypomnienie o hiszpańskiej klasyfikacji

W Hiszpanii są 2 rodzaje turniejów : bezpłatne turnieje, w których każdy może się zarejestrować, oraz turnieje „federados” dla licencjobiorców. Wśród licencjobiorców istnieje 5 kategorii, z których pierwsza jest najwyższa, ponieważ jest większość graczy WPT. Aby dotrzeć do pierwszej kategorii, musisz zacząć od piątej i zdobyć punkty; to jest praca, którą wykonuje Mélissa Martin.

https://www.instagram.com/p/CB_bHS_ljy6/?utm_source=ig_web_copy_link

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.