Tu jesteśmy! Widzimy światło na końcu tunelu. Ministerstwo Sportu opublikowało dyrektywy, których należy przestrzegać, aby móc spokojnie reagować na sport. Co możemy zrobić 19 maja ?

Główne dyrektywy

Od 19 maja stowarzyszenia na mocy ustawy z 1901 r. Będą mogły oferować sporty halowe tylko dla nieletnich.

Dla dorosłych nie będzie to jeszcze możliwe pociąg na zewnątrz, nawet podczas nadzorowanej praktyki.

Jednak nie będzie już ograniczeń co do liczby uczestników podczas uprawiania sportu.

Wreszcie godzina policyjna zostaje przeniesiona z powrotem do 21h w całej Francji. Dzięki temu będziemy mogli grać przez dwie dodatkowe godziny dziennie!

Różnorodność środków zdrowotnych w sporcie

Wznowienie konkurencji

Z jednej strony nieletni będą mogli wznowić zawody w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Publiczność w przestrzeni publicznej ograniczona jest do 50 osób, ale liczba uczestników konkursu jest nieograniczona.

Z drugiej strony dorośli będą mogli wznowić rywalizację. po prostu na zewnątrz. Jeśli chodzi o osoby niepełnoletnie, w przestrzeni publicznej obowiązuje limit 50 osób, a liczba uczestników nie jest ograniczona. Pozwoli to zatem klubom ponownie organizować turnieje, coś, na co czekali już od jakiegoś czasu!

Konkursy Deconfinement 2021 Padel

Źródło: Ministerstwo z Sport

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.