Mistrzostwa Świata Juniorów Padel; organizowanej przez FIP, odbędzie się w dniach 20-26 września 2021 r. w nieznanej na razie lokalizacji.

Tak jak zrobiła dla Mistrzostwa Europy Seniorów, FIP nie dał miejsca na XIII Mistrzostwa Świata Juniorów Padel. W czasach pandemii z pewnością wciąż myśli o kilku możliwościach, które pozwoliłyby im zaistnieć.

W każdym razie nie podjęła takich samych środków ostrożności co do daty, ponieważ to zrobiła reklamowany w sieciach społecznościowych, ta światowa młodzież będzie miała miejsce od 20 do 26 września. To prawie 3 miesiące po Mistrzostwach Europy Seniorów.

Świat FIP ​​Juniors Padel Mistrzostwa 20 26 września 2021

W każdym razie to „XIII Juniors Padel Mistrzostwa Świata ”zapowiadają się jako wielkie święto, ponieważ FIP jest w planach jeszcze więcej zespołów niż w 2019 roku, przy organizacji fazy previa. Kraje mogą już wysyłać swoje kandydatury, aby najlepsi młodzi ludzie w ich kraju mogli konkurować na poziomie międzynarodowym.

Pamiętaj, że podczas poprzedniej edycji rozpatrywano cztery grupy wiekowe (U12, U14, U16, U18) zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Odbyły się trzy konkursy : krajowe mistrzostwa świata, krajowe mistrzostwa świata w parach, otwarte mistrzostwa świata w parach i tak dalej obecnych było kilku bardzo dobrych graczy WPT : Arturo Coello, Edu Alonso, Bea Gonzalez, Lorena Rufo, Carmen Goenaga, Ari Cañellas itp…

Po francuskiej stronie przyszła dobra niespodzianka Jade Psonka i Chloé Cavelas, mistrzowie świata w parach narodowych do lat 14oraz d'Arthaud Dumoulin i Eliot Alglavefinaliści, nadal w kategorii U14 mistrzostw świata w parach narodowych, ale tym razem dla chłopców!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !