Utoruj drogę do finału! W najbliższą niedzielę 26 września poznamy dwie pary, które zostaną mistrzami Francji Padel 10.

Wśród mężczyzn jest 3 graczy, którzy byli już w finale podczas ostatniej edycji: Bastien Blanqué, Johan Bergeron i Benjamin Tison. To pierwszy raz dla Thomasa Leygue na tym poziomie.

Znajdziemy dwie najlepsze aktualne pary we Francji i cokolwiek się stanie, będziemy mieli gracza, który wygra jego Czwarta kolejna koronacja, będzie to albo Blanqué albo Bergeron!

Po finale mężczyzn, kto? odbywa się o godzinie 11:00, zobaczymy finał kobiet, który przeciwstawi się dwóm pierwszym rozstawionym. Będzie to rewanż za finał P2000 des Pyramides, który wygrali Alix Collombon i Léa Godallier. Élodie Invernon zagra swój pierwszy finał mistrzostw Francji, a pokonane już na tym etapie rozgrywek Léa i Geraldine gonią za pierwszą koronacją. Alix ma szansę zdobyć swój czwarty z rzędu tytuł mistrza Francji!

Aby śledzić mecze, dzieje się to poniżej:

Aby znaleźć wszystkie tabele, wystarczy ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !