Kuikma oferuje dwie rakiety w kształcie łezki dla doświadczonych graczy: Hybrid Hard i Hybrid Soft: porównanie!

Hybrydowy = Wszechstronność

Kuikma oferuje w sumie sześć rakiet dla graczy padel którzy szukają wysokiej klasy pala. Występują w trzech formach, za każdym razem o dwóch twardościach pianki: miękkiej lub twardej.

La Linia hybrydowa, w kształcie kropla wody, znajduje się w połowie drogi między Mocą (diament) a Precyzją (okrągła). Jest zatem przeznaczony dla graczy, którzy szukają wszechstronności.

Dwa palas, które go tworzą, dzielą się ta sama forma i kilka technologii. Przede wszystkim na zewnętrznych twarzach znajdujemy 4 warstwy materiałów : to przede wszystkim pewność posiadania wytrzymałej i trwałej rakiety. Ostatnia warstwa w szorstki węgiel 12k pozwoli Ci skorzystać z dobrej mocy i uwydatnić efekty.

Podwójna rama z włókna węglowego zapewnia wystarczającą sztywność podczas uderzenia. Jeśli dodasz do tego ochraniacz z TPU, otrzymasz bardzo dobry ochrona przed uderzeniami. Wykończenia są schludne, w tym wyściełany pasek na nadgarstek najwygodniejszy!

Hybrydowy twardy

Hybrid Hard, jak sama nazwa wskazuje, posiada piankę CzarnyEVA duża gęstość. Pozwala to na skorzystanie z dużej moc przy silnych uderzeniach i wielu dokładność podczas umieszczania piłki.

Mamy do czynienia ze zwrotnym kumplem, który dzięki swojej mocy, precyzji i wszechstronności pozwoli doświadczonemu graczowi wyrazić swój pełny potencjał!

Pala Kuikma Hybrid Hard widok z przodu

Kuikma Hybrid Hard - 372g (+ -5)

Hybrydowy miękki

Lżejszy o 10 gramów i wyposażony w piankę SoftEva, ten Hybrid Soft jest bardziej odpowiedni dla graczy, którzy potrzebują więcej elastyczność. Zapewni Ci jeszcze jeden tolerancja i komfort, a także zwiększona zwrotność.

Jeśli jesteś typem, który docenia dobro wyjście kuli i aby uderzyć więcej przyśpieszeniem ramion niż czystą siłą, ten Hybrid Soft powinien cię zadowolić. Krótko mówiąc, mamy do czynienia z tolerancyjnym, zwrotnym, wygodnym pala, który dobrze pochłania drgania, ale nie brakuje mu siły w wykańczaniu!

Pala Kuikma Hybrid Soft widok z przodu

Kuikma Hybrid Soft - 362g (+-5)

 

Dostępne są dwa pala na stronie Decathlon, za 89,99 €! Po raz kolejny imponujący stosunek jakości do ceny!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !