Zawodnicy World Padel Tour powrócili do treningu i ciężko pracują na powrót do zdrowia, o czym świadczy mecz pomiędzy Lima / Navarro i Diaz / Silingo.

Jak miło znów widzieć Padela. Wprawdzie jest to tylko mecz treningowy, ale sposób, w jaki jest filmowany, jak najbliżej boiska, uświadomi Ci szybkość, z jaką grają zawodowcy i ich oszałamiający refleks.

Aby jak najlepiej się przygotować powrót do zdrowia, który może być nieuchronnygracze muszą grać w gry na wysokim poziomie. Dlatego Paquito Navarro i Pablo Lima byli przeciwni dwóm innym zawodnikom, którzy nie będą razem występować w sezonie, ale trenują w Madrycie: Agustin Gomez Silingo i Juan Martin Diaz.

Gra odbyła się 3 czerwca w Mad4Padel, klubie w Pozuelo de Alarcon, na przedmieściach Madrytu, na obszarze identycznym z miejscem używanym podczas World Padel Tour. Rozpieść siebie !

Kredyt wideo: YouTube Mad4Padel

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!