Pod koniec bardzo dużego finału Paquito Navarro i Juan Martin Diaz wygrali w finale Mistrzostw Hiszpanii padel 2020 przeciwko Belluati / Galan!

Bardzo fajny sposób świętować 45 lat ! Pod koniec bardzo haczykowatego wykończenia, Paquito Navarro i Juan Martin Diaz wygrać z Ale Galanem i Juanem Cruzem Belluati: 2/6 7/6 6/4 ! Od środy dwaj przyjaciele mogą wspominać dobre wspomnienia ich związku na WPT. To jest o VI tytuł mistrza Hiszpanii dla Juana Martina, który zakończył ten mecz prawie 2h30 z wściekłym uderzeniem.

Uroczystość Paquito Navarro Juan Martin Diaz Mundo Deportivo

Ręcznie obsadzony na początku nasionem numer 2 Galan Belluati, który przybył bez utraty zestawu, dwaj weterani wykorzystali swoje doświadczenie, zapisanie dwóch punktów meczowych by ostatecznie wygrać drugiego seta 10-8 w tie-breaku. Wzmocnieni przez wyrównanie przy 1 secie wszędzie, zerwali ze startu w trzecim secie i nie oddali później swojego serwisu.

Diaz i Navarro następca Coki Nieto i Javi Rico w mistrzostwach Hiszpanii padel, para, którą wyeliminowali w rundzie 1. Pełny turniej dla Juana Martina i Paquito, którzy pokonają rozstawione 2 i XNUMX oraz trzy inne solidne pary World Padel Tour : Ruiz / Lijo, Diestro / Fernandez i Botello / Ruiz.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !