We Francji, oferty praktyk i trening w padel wznowiony dla klubów na świeżym powietrzu. Ale jeśli potrzebujesz więcej ciepła lub absolutnie grasz w domu, Hiszpania może być idealnym celem podróży aby zaspokoić twoje pragnienia.

Oss Padel Barcelona

OSS Barcelona to jedna z najbardziej znanych konstrukcji we Francji. Isabelle Vannier jest wybitną organizatorką. OSS Barcelona oferuje możliwość odbycia praktyk, które odpowiadają Twoim pragnieniom. Praktyki mogą być w pełni zarządzane z hotelu, podczas posiłków, oczywiście w tym staży padel i mecze z lokalnymi graczami.

UPADEL. Netto 

UPADEL.net jest organizacją padel zarządzany przez jednego z najbardziej znanych francuskich trenerów: Pierre'a Lamouré. Odkryłeś go jako felietonistę Padel Magazine z samouczkami na temat techniki i taktyki padel. Ale to przede wszystkim bardzo duże doświadczenie padel że pozwala zaoferować wszystkim swoim stażystom w pobliżu Malagi.

Padel Rzeczy

Padel Rzeczy to organizacja padel Hiszpański, który sprawia, że ​​uczniowie mają dostęp do nauczycieli hiszpańskiego. Padel Stuff jest w stanie zaoferować staże padel w całej Hiszpanii w zależności od zapotrzebowania. Dziś formacje obracają się głównie w Madrycie, Alicante i Andaluzji-Wybrzeżu Słońca.

Niebieski Szpinak 

La Toupie Bleue jest biurem podróży z certyfikatem „Atout France”. Jak dotąd jest to jedyna agencja oferująca taki stopień certyfikacji. Agencja oferuje staże padel w Barcelonie, ale także i przede wszystkim na Teneryfie we współpracy z jednym z najwybitniejszych francuskich trenerów: Julienem Bondią.

Najlepsi francuscy zawodnicy

Niektórzy gracze z padel Francuscy profesjonaliści grający zarówno w Madrycie, jak i Barcelonie mogą również oferować staże padel. W 2021 roku bądźcie czujni: Bastien Blanqué w Madrycie, Jérémy Scatena i Benjamin Tison w Barcelonie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.