Cyril Hanouna i Nallé Grinda mieć w wizjerze tytuł filmu Mistrzostwa Francji powyżej 45 lat. Test, który odbywa się od 14–16 czerwca 2024 r. w Esprit Padel, niedaleko Lyonu, będzie bardzo dalekie od oczywistości.

Rzeczywiście, nawet jeśli para Hanouna / Grinda jest rozstawiona nr 1 w turnieju, co pozwala im uniknąć niektórych groźnych par, są bardzo dalecy od prostego remisu. Będziemy musieli walczyć od pierwszych rund ze znanymi zawodnikami na francuskiej scenie, takimi jak potencjalnie para Jean-Yves Levat / David Miotto. Rozstawiony z numerem 8 Contet / Ramon też nie będzie prezentem... Widzimy to wyraźnie, zanim pomyślimy o ewentualnym finale, przygoda zapowiada się usiana pułapkami dla gospodarza TPMP i założyciela klubu padel PADELX w Miami.

Moglibyśmy nawet mieć półfinał, Arnaud Clément / Arnaud Di Pasquale vs Cyril Hanouna / Nallé Grinda z miejscem w finale Mistrzostw Francji +45. Ale jeszcze tego nie osiągnęliśmy i będzie miał dużo pracy, zanim zobaczy taki plakat.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.