Po Cristobalu Garcii, kolej na innego Garcíę, Pablo, który swoją pierwszą rundę XNUMX meczów rozegra w turnieju w World Padel Tour.

Rzeczywiście, Madrytczyk, który wczoraj rozegrał swoje pierwsze szesnaste miejsce na torze, wygrał u boku Martína Sáncheza Piñeiro z Wild-Card Bejarano/Barrientos: 6/1 6/4.

Para wyłoniona w kwalifikacjach zmierzy się więc dziś z Maxi Sánchezem i Lucho Caprą, którzy tworzą rozstawienie 7 turnieju.

Pablo García, 19-latek i 89. miejsce w rankingu WPT, będzie miał oczywiście ambicję pokazać, że stać go na rywalizację z najlepszymi w tym sporcie. Niezależnie od tego, co wydarzy się dzisiejszego popołudnia w Meksyku, pierwsza runda 1 meczów jest kolejnym dowodem na to, że ten 88mXNUMX zawodnik ma potencjał do gry zarówno na prawej, jak i lewej stronie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !