Nowa marka odzieży i akcesoriów dedykowanych Padel wprowadza nową ofertę szkoleniową ”Padel Doświadczenie".

Pierwszy staż został pomyślnie zakończony o godzAkademia Mouratoglou w Sophia-Antipolis od 10 do 12 września. Z tej okazji zespół trenerów Twenty by Ten w składzie Jérôme Schaeffer i Michael Kuzaj przyjął 8 zawodników z klubu Lyonnais Esprit Padel. Ta grupa wieloletnich przyjaciół, przyzwyczajonych do obozów padel w Hiszpanii i Portugalii, wybrała Lazurowe Wybrzeże na swoją „coroczną wycieczkę do padla” w tym roku i nie zawiedli się!

W programie: 10 godzin intensywnych lekcji padla z warsztatami technicznymi (Bandeja, vibora, bajada, chiquita… używane jest całe hiszpańskie słownictwo!) Oraz taktyka (gra zespołowa, strefy itp…). Wisienka na torcie, półdniowe spotkanie międzyklubowe z Padel Riviera, gdzie obie drużyny zmierzyły się ze sobą w bardzo bliskich meczach w super przyjaznej atmosferze. Spotkanie, które zakończyło się zwycięstwem nad Lyonnais 7 meczami do 5, aw nagrodę fajnym aperitifem na koniec dnia (gdzie poziom obu drużyn był jeszcze wyższy).

Następny termin to weekend 9 do 11 października - tuż przed premierą nowej kolekcji - z możliwością skorzystania z formuły all inclusive obejmującej lekcje padla, noclegi w Resorcie Mouratoglou **** oraz pełne wyżywienie. Nie kręć się, zostało tylko kilka miejsc!

Aby uzyskać więcej informacji na temat praktyk Twenty by Ten, skontaktuj się z Michaelem: mike@twentybyten.com / 06 19 44 26 04

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.