Padel pierwszy stosuje zasadę ostrożności w różnych strukturach padel w Szwajcarii. Dwaj założyciele Padel First naprawdę woleli zamknąć przestrzeń na padel, podczas gdy wiele struktur sportowych jeszcze nie odważyło się zrobić tego kroku w Szwajcarii.

Odważna i obywatelska decyzja Justine Melero i Enrique Jimenez. Oto ich przesłanie:

W związku z obecną sytuacją zdrowotną Padel First postanowił od dziś zamknąć zakłady w Padel przynajmniej do 31 marca.

Sytuacja zdrowotna zmienia się co godzinę, ale doświadczenie pokazuje, że zapobieganie jest niezbędnym narzędziem do walki z rozprzestrzenianiem się COVID-19.

Im szybciej podejmiemy środki zapobiegawcze, tym bardziej będziemy unikać zarażeń.

Jako firma postanowiliśmy wziąć na siebie odpowiedzialność i podjąć decyzję, która ma na celu uniknięcie kontaktu między graczami i niepotrzebnych podróży.

Zasada ostrożności ma pierwszeństwo.

W praktyce decyzja ta oznacza, że ​​dla sądów Country Club zablokowaliśmy możliwość dokonywania rezerwacji w naszym systemie i anulowaliśmy te, które już istniały.

Praktykowanie jakiejkolwiek działalności w obszarze Padel jest teraz zabronione.

W przypadku firmy Vernier powiadomiliśmy dział sportowy miasta o naszej decyzji i poprosiliśmy, aby nie przyjmowali już żadnych zastrzeżeń.

W związku z tym prosimy was, abyście nie przychodzili ani do Country Club, ani do Tennis de Vernier, aby zagrać w padla, nawet jeśli obiekty te są na razie otwarte dla publiczności.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.