Plotki krążą od potwierdzenie rozstania Franco Stupaczuka i Martina Di Nenno. Najnowsze: 100% skojarzenie Bullpadel pomiędzy Paquito Navarro i Pablo Cardoną.

Najwyraźniej nie wszystko stracone dla Pabla Cardony! Młody Hiszpan, który najwyraźniej miał szansę grać ze Stupą, zanim Argentyńczyk preferował Yangua, został teraz ogłoszony obok byłego numeru 1 na świecie: Francisco Navarro Compana, w skrócie Paquito.

Upuszczony przez Lebrona, który będzie próbował cofnąć się na lewą stronę, aby ewoluować wraz z Di Nenno, Navarro był zmuszony rozpocząć poszukiwania nowego kolegi z drużyny. Oczywiście jest wysokim leworęcznym zawodnikiem o ofensywnym profilu... Nie Juan Martin Diaz, ale Pablo Cardona, jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodników w lidze. padel Świat.

Czy „Paco”, niezbyt zrelaksowany z Lebronem, będzie w stanie ponownie odnaleźć radość z potężnym leworęcznym 1:90? Po wyróżnieniu się u boku Javiego Ruiza Cardona ma okazję zmienić wymiar z zawodnikiem kalibru Navarro. Jeśli rodowity z Meridy uda mu się zachować większą spójność, z Paquito, który z pewnością będzie miał mniejszą presję niż z „El Lobo”, może sobie bardzo źle poradzić…

Na razie powiązanie nie zostało potwierdzone przez graczy, ale wydaje się bardzo realne. Twoim zdaniem Pablo i Paquito będą w stanie stworzyć parę, która będzie w stanie ubiegać się przynajmniej o udział w czterech ostatnich turniejach z najwyższej półki?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !