La Piryt w soi oferuje nowy utwór Padel, pierwszy kryty z Drôme / Ardèche.

La Pyrite to kompleks składający się z restauracji (2 sale wewnętrzne, duży taras i zewnętrzny Paillote), 4 korty do squasha i 2 korty do badmintona.

Ten prywatny klub, którego zarządzanie sportem zapewnia Soyons Pyrite Sport, stowarzyszenie zrzeszone w FF Squash, wkrótce utworzy sekcję Padel.

The School of Padel a kursy będą realizowane we współpracy z Klub tenisowy Charmes na Rodanie, sąsiedniej wiosce pod przewodnictwem Julien STEINMANN.

Ambicji jest wiele, przede wszystkim odkrywanie i rozwijanie praktyki dla jak największej liczby osób, stąd powstanie szkoły Padel prawie nie zainstalowano toru.

Jeśli chodzi o sport, zrzeszaj się jak najszybciej, aby organizować turnieje i uczestniczyć w różnych rozgrywkach klubowych.

Przypomnijmy, że inauguracja odbyła się w piątek 17 lipca w obecności wybranej komisji krewnych, przyjaciół i członków stowarzyszeń.

Jean-Christophe THOREZ, menadżer La Pyrite, wyraził radość z połączenia ich po długim okresie zamknięcia z powodu ograniczenia wolności.

Raphaël ARMAND, prezes stowarzyszenia Soyons Pyrite Sport, odtworzył historię i wyjaśnił zasady padla, sportu, który obecnie kwitnie.

Ten nowy kort do padla zostanie dodany do 4 kortów do squasha i 2 kortów do badmintona w kompleksie sportowym La Pyrite.

Jest to trzecie miejsce w Drôme-Ardèche, po tych w Bourg-de-Péage (otwarte w 3 roku) i Montélimar (otwarte niedawno 2018 lipca).

Jest to jedyny kryty kort w Drôme-Ardèche.

Na twoich rakietach śnieżnych!

logo być sportem pirytu

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.