Będziemy mieli prawo do długo wyczekiwanego pojedynku między nasionami nr 1 i nr 2, z okazji Piramidy P2000 - wielki finał Akademii Gracza.

3 graczy World Padel Tour

CLERGUE / GODALLIER vs COLLOMBON / GINIER

Ta opozycja jest kusząca: 3 z 4 aktorek w tej ostatniej sztuce na profesjonalny tor: The World Padel Tour.

Léa Godallier i Laura Clergue ewoluować razem na WPT. Właśnie zagrali szesnasty turniej Sardegna Open w Cagliari i dotarli do tego finału z niemal idealną chemią.

W półfinale francuska para nie zadrżała, wygrywając w dwóch małych setach (6/2 6/0) przeciwko swojej rywalizacji Invernon / Sorel.

Ze swojej strony para Collombon / Ginier nie przebywał dłużej na korcie. Wygrała połowę z wynikiem 6/1 6/4, aby zapewnić sobie miejsce w finale.

Alix Collombon wraca również z Sardynii, gdzie Francuzka grała na ósmym miejscu ze swoją hiszpańską partnerką Nicole Traviesą. Świetny wynik dla Alix, która podchodzi do tego finału z dużą pewnością siebie.

W ten weekend jest kojarzona z Jessicą Ginier: parą, która bardzo dobrze się spisuje i która jest kilkukrotnym mistrzem Francji.

Godallier / Clergue: Czy to stworzy niespodziankę? Czy uda jej się pokonać niepokonaną parę we Francji?

Powołanie 14:XNUMX w klubie Pyramides na ten długo oczekiwany finał pań P2000.
Collombon ginier zakwalifikowany do finału P2000 Pyramides
Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.