Właśnie zakończyły się ćwierćfinały Mistrzostw Francji padel więc znamy plakaty do półfinałów, które odbędą się dziś po południu.

Później kilka niespodzianek wczoraj, faworyci wykonali swoje zadanie dziś rano w ćwierćfinale, za każdym razem odnosząc zwycięstwa dla par z najwyższej półki. Wśród dziewczyn znajdziemy nawet pierwsze 4 nasiona w ostatnim kwadracie! W przypadku mężczyzn jest prawie tak samo dobrze z parami 1,3,4 i 5, które są na spotkaniu półfinałów.

Powinniśmy więc zobaczyć kilka świetnych meczów tego popołudnia! Dobrą wiadomością jest to, że wszyscy będą oglądać na żywo na naszym kanale YouTube, z komentarzami i wynikami! Będziemy na przemian losować kobiety i mężczyzn.

Zaczniemy 14h30 do półfinału między Boissé / Le Panse (TS4) i Blanqué / Leygue (TS5).

Wtedy nadejdzie koniec Sorel / Invernon (TS1) do twarzy Soubrie / Vandaele (TS3).

Bergeron / Tison (TS1) zagra swoje miejsce w finale przeciwko Authier / Lopes (TS3).

Wreszcie Collombon / Godallier (TS2) spróbują jeszcze bardziej wydłużyć swoją niezwyciężoność we Francji. O to będzie musiał walczyć Detrivière / Vo (TS4)!

Aby śledzić spotkania, poniżej:

Tabele, aktualizacje i harmonogramy ICI !

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !